Město Brno na veletrhu URBIS 2026 slavnostně otevřelo svou dosud největší společnou expozici, na níž se poprvé představuje jako jeden celek spolu se svými městskými společnostmi. V pavilonu V brněnského výstaviště se na ploše přibližně 400 m² prezentují propojená řešení z oblasti energetiky, mobility, technické infrastruktury, odpadového hospodářství i vodárenství. Expozice navazuje na koncept „Bee Smart“ a ukazuje Brno jako město, které staví na spolupráci, datech a inovacích.