Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MOBITEX
2.-4.3. 2023

Veletrh nábytku a interiérového designu

SofaBed pohodlí pro KAŽDÝ DEN i NOC


U SofaBed víte, na čem spíte, používáme nejvyšší řadu rozkládacích mechanismů "STYLING 710-Magnum", pro pohovky a sedací soupravy, určenou ke každodennímu používání a citlivě vyváženou pro pohodlí, jak ve složeném stavu DEN "pohovka" tak i otevřeném, jako "postel" NOC.

Stojí za námi více jak 25letá zkušenost v oboru rozkládacích mechanismů do sedacích souprav. A od roku 1999 spolupráce s renomovaným italským výrobcem STYLING (gruppo industriale Styling s.r.l.), díky tomu můžeme v pohovkách SofaBed poskytnout dlouhodobě osvědčené technologie, podpořené řadou patentů a prověřené uživateli i časem.

Modulové pohovky na KAŽDODENNÍ SPANÍ se zakázkovou úpravou rozměrů a designu, rozkládací a polohovací sedačky a sedací soupravy SofaBed pro komfortní spánek a relaxaci na DEN i NOC. Odborně poradíme a navrhneme rozkládací pohovku podle Vašich představ a nároků na pohodlí a užitnost.

Rezervujte si termín konzultace v našem showroomu.

O pohovce

Postel do 3 vteřin, pevná konstrukce, velká ložná plocha 200 × 160. Matrace výška 17 cm důmyslně ukryta v sedačce – spíte na matraci, ne na sedáku pohovky. Prostorné lůžko se samostatnou matrací a pevnou konstrukcí rozkládacího mechanismu STYLING 710 Magnum vám zajistí každodenní pohodlí a komfort. Ideální jako hotelová přistýlka.

  • Rozkládací pohovky na každodenní spaní.
  • Rozkládací sedací soupravy na každodenní spaní.
  • Hotelové přistýlky a lůžka.
  • Hotelové pohovky a křesílka.
  • Plnohodnotná matrace v rozkládací pohovce.

 

Datum: 5.2.2023 14:30:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště