Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh módy

KABO
24.-26.8. 2019

54. mezinárodní veletrh obuvi a koženého zboží


Vážení přátelé módy a veletrhů STYL a KABO,

chcete se s předstihem seznámit s nabídkou nejaktuálnějších prodejních hitů a trendů nejen na podzimní a zimní sezonu, ale i jarní a letní příštího roku? Rezervujte si poslední srpnový víkend pro návštěvu brněnských veletrhů módy! Bude z čeho vybírat, protože polovinu přihlášených vystavovatelů tvoří výrobci (přehled STYL, KABO), mezi nimi i šedesát ryze českých firem. Odkazy na kompletní přehled více než 500 zúčastněných oděvních a obuvních značek, nových vystavovatelů, doprovodný program, plánky pavilonů P a F i další zajímavosti najdete v této zprávě.

A co dalšího tentokrát chystáme?

Máte dobře vyškolený personál Vaší prodejny? Právě ten je totiž posledním důležitých článkem pro úspěšný prodej Vašeho zboží. Doprovodný program tentokrát cílí na odborný personál prodejen. O víkendu můžete vždy ve stejný čas navštívit unikátní profesionální přednášky plné know-how, které zlepší prodejní dovednosti Vaše nebo Vašeho personálu. V pavilonu P to bude na téma problematiky sestavení kolekce v malých a středních prodejnách s módou pod názvem „Chytrá kolekce“. V pavilonu F to bude miniškolení na téma „Jak prodávat doplňkový sortiment“, jehož partnerem je firma Torumia.

Kdo se těší na módní přehlídky, opět nebude zklamán. Každý veletržní den se na mole v pavilonu P uskuteční hned čtyři přehlídky jak dámské a pánské konfekce, tak kolekcí oděvních návrhářů. Střídat se budou obsahově dvě různé přehlídky, takže každý den proběhne dvakrát STYL SHOW I a dvakrát STYL SHOW II.

Návštěva veletrhů STYL a KABO je příjemná a jednoduchá díky jejich Klubu návštěvníků. Členství v Klubu přináší řadu výhod včetně bezplatného vstupu a parkování. Ještě nejste členy? Karta je zdarma a zažádat o ni můžete na e-mailové adrese b2bstylkabo@bvv.cz, a to nejpozději do čtvrtka 22. srpna. Jako bonus získají všichni její držitelé navíc i 20% slevu na veškeré vstupné do VIDA! science centra. Její výhodou je i možnost vzít s sebou 1 doprovodnou osobu, třeba někoho z Vašeho prodejního personálu.

Milí návštěvníci, tři dny veletrhů jsou pro nás vyvrcholením intenzivních příprav. Pro příští ročník STYL a KABO únor 2020 chystáme změny, které bude reflektovat měnící se situaci na domácím trhu. Těšte se!

My se těšíme se na vás za tři týdny v Brně!

 

 

 

ředitelka veletrhů STYL & KABO


Mohlo by vás zajímat


Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2019

 

Facebook

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště