Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GRAND PRIX MOBITEX 2022 - soutěž o nejlepší exponáty

 

Akciová společnost Veletrhy Brno vyhlašuje, v rámci doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno 2022, již tradiční soutěž o nejlepší exponáty - Zlatá medaile Stavebních veletrhů Brno 2022.  

Akciová společnost Veletrhy Brno vyhlašuje, v rámci Veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX 2022, již tradiční soutěž o nejlepší exponáty – GRAND PRIX MOBITEX 2022.

Přihlašte svou novinku či inovovaný produkt, který budete prezentovat na veletrhu MOBITEX a využijte jedinečnou možnost odlišit se od konkurence a Vaše exponáty účinně prezentovat návštěvníkům i vystavovatelům. Díky prezentaci v této soutěži může být Vaše účast na veletrhu mnohem úspěšnější.

Vážení vystavovatelé, věříme, že Vaše špičkové výrobky a novinky, které připravujete na MOBITEX 2022, budou mezi přihlášenými exponáty této prestižní soutěže.

Co svou účastí získáte?

Ocenění Zlatou medailí obdrží cenu se symbolem soutěže, diplom a také možnost využívat logo soutěže ve svých propagačních materiálech.

Díky vyhlášení výsledků již první den veletrhu mají všichni nominovaní i ocenění účastníci soutěže možnost marketingového využití již v dalším průběhu veletrhu. Pomůže k tomu viditelné označení všech přihlášených exponátů přímo v expozici po celou dobu konání Stavebních veletrhů.

Garantujeme také prezentaci oceněných exponátů v odborných médiích mediálních partnerů veletrhu, v tiskových výstupech a na oficiálních internetových stránkách a.s. Veletrhy Brno – www.bvv.cz, www.bvv.cz/mobitex.

Přihláška a stanovy soutěže

Soutěž je určena pro exponáty, které jsou vystaveny na veletrhu MOBITEX 2022.

Hodnotitelská komise je složena z předních odborníků v dané oblasti. Předsedkyní hodnotitelské komise je PhDr. Dagmar Koudelková.

Důležité termíny

Uzávěrky přihlášek: 19. 04. 2022

Hodnocení: Průběžně na základě elektronicky dodaných podkladů doplněné návštěvou na expozicích první den veletrhu 21. 04. 2022 mezi 9 a 13 hodinou

Vyhlášení výsledků: 21. 04. 2022 v 17:30 hodin v sále Morava, pavilon A.

V případě, že byste potřebovali s přihlášením pomoci, kontaktujte prosím naši kolegyni Radku Valíkovou.

Radka Valíková
rvalikova@bvv.cz
+420 724 852 974

 

 

Historie Grand Prix Mobitex

RočníkPřihlášené exponátyOceněné exponáty Studentské práce
2020
exponáty
ocenění studentské práce
2019
exponáty
ocenění studentské práce
2018 exponáty
ocenění
studentské práce
2017 exponáty
ocenění
studentské práce
2016 exponáty
ocenění
studentské práce
2015 exponáty
ocenění
studentské práce
2014 exponáty
ocenění
studentské práce
 

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště