Popis

Prestižní soutěž Zlatá medaile MSV 2023 vstupuje do svého 58. ročníku opět s cílem ocenit ty nejinovativnější a nejzajímavější exponáty, které se budou prezentovat na MSV.

Soutěž vyhlašuje Svaz průmyslu a dopravy společně s Vysokým učením technickým v Brně. Organizátorem je BVV.

Přihlašte svou novinku či inovovaný produkt, který budete prezentovat na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně a využijte jedinečnou možnost posouzení vašeho produktu těmi nejlepšími odborníky z mnoha strojírenských oborů. Díky prezentaci v této soutěži může být Vaše účast na veletrhu mnohem úspěšnější.

Ocenění Zlatou medailí obdrží plastiku se symbolem soutěže, diplom a také možnost využívat logo ve svých propagačních materiálech.

Díky vyhlášení výsledků první den veletrhu mají všichni nominovaní i ocenění účastníci soutěže možnost marketingového využití již v dalším průběhu veletrhu, tedy v době největší koncentrace cílových skupin odborných návštěvníků. Všechny přihlášené exponáty budou označeny přímo v expozici.

Garantujeme také prezentaci oceněných exponátů v odborných médiích mediálních partnerů veletrhu, v tiskových výstupech a na oficiálních internetových stránkách a.s. Veletrhy Brno – www.bvv.cz, www.bvv.cz/msv.

Kategorie soutěže o Zlatou medaili MSV 2023:

  1. Zlatá medaile za inovaci prokazatelně vzniklou ve smluvní spolupráci firem s výzkumnými organizacemi v ČR/na Slovensku v rámci vývojových projektů dotovaných státem (přihlašovatelem musí být firma, výzkumná organizace je uvedena jako výrobce). Exponát musí být alespoň funkčním vzorkem.
  2. Zlatá medaile za inovaci výrobního stroje
  3. Zlatá medaile za inovaci ve zpracovatelské technologii
  4. Zlatá medaile za inovaci v automatizační technice a Industry 4.0.
  5. Zlatá medaile za inovaci komponenty ve strojírenství
  6. Zlatá medaile za inovaci v transportu a logistice
  7. Zlatá medaile za celoživotní tvůrčí technickou práci a dosažené inovační činy.

Časový harmonogram

Dokumenty ke stažení

Přihláška do soutěže
Stáhnout
FAQ
Stáhnout

Kontakt