Profil akce

V červnu se německý Düsseldorf po čtyřech letech opět promění v centrum mezinárodního slévárenského a metalurgického průmyslu. Přední světové veletrhy GIFA, METEC, THERMPROCESS a NEWCAST se budou opět po čtyřech letech uceleně věnovat tématům z oblasti technologie slévání, odlévání, hutnictví a tepelného zpracování. Světové prvenství drží nejen oborovým zaměřením, ale i rozsahem.

Veletrhy jsou letos očekávané a vřele vítané celou metalurgickou branží. Jelikož tato energeticky náročná odvětví čelí enormním výzvám. Patří sem digitalizace v kovoprůmyslu, přelomové technologie a hledání udržitelných a perspektivních řešení.

V metropoli na Rýně se potkají hlavní matadoři branže s menšími, inovátorskými podniky.

Tato světová akce č. 1 přiláká přibližně 78.000 odborných návštěvníků z celého světa.

Ve 12 výstavních halách, na ploše 86.950 m², se představí v úhrnu 2.000 vystavovatelů.

Prim sehrají témata, jako např.: potenciál odlehčených konstrukcí v automobilovém průmyslu, aditivní výroba, průmysl 4.0 a další.

Veletrhy se nesou v duchu hesel:

● UDRŽITELNÝ ROZVOJ

● DIGITALIZACE

● CIRKULÁRNÍ HOSPODÁŘSTVÍ

● NOVÉ TECHNOLOGIE VÝROBY 

GIFA je mezinárodní veletrh pro slévárenskou techniku, technologii a produkty lití. Věnuje se soudobým tématům jako je energetická účinnost a efektivita zdrojů. Představí moderní inovace pro celý slévárenský proces. Od surového železa, po odlitek. Obsadí veletržní haly 10–13 a 15–17.

METEC je veletrhem hutnictví, metalurgie a slévárenství. Tematizuje udržitelnost v moderních procesech, za užití pokrokových a výkonných tavících technologií. Představí se zde kompletní řetězec nabídky od výroby oceli a neželezných kovů až po servis. Veletrh najdete v halách 1+4+5.

THERMPROCESS, coby mezinárodní veletrh termo procesních technologií a tepelného inženýrství, představí udržitelná řešení tepelného zpracování napříč odvětvími. V popředí stojí témata energetické účinnosti, snížení emisí CO2 a udržitelná ochrana klimatu. Akce sídlí v pavilonech 9 a 10.

NEWCAST je největším světovým veletrhem přesných odlitků. Své uplatnění najde precizní lití na poli konstrukce vozidel, v leteckém průmyslu, ve strojírenských závodech, v inženýrství i medicínské technice. Veletrh hledejte v halách 13 a 14.     

Kvarteto GMTN doplní pestrý doprovodný rámcový program čítající nejen konference, ale i symposia, tematické show a vyhlášení prestižních cen.

Přijďte se s pestrou nabídkou veletrhů GMTN seznámit i vy.

 

Fotogalerie

Otevírací doba

12.–15. 6.10.00–18.00 
16. 6.10.00–16.00

Vstupenky a katalogy

Typ vstupenky
cena předprodeje
cena na pokladně v Düsseldorfu

Základní jednodenní vstupné

1 430 Kč (55 €)70 €

Zlevněné jednodenní vstupné

520 Kč (20 €)20 €

Permanentní vstupenka

2 808 Kč (108 €)130 €
Balíček 4 katalogů GMTN zaslaný poštouNEZASÍLÁME69 € + poštovné z Německa
Balíček 4 katalogů GMTN – poukaz k vyzvednutí na veletrhu1 560 Kč (60 €)69 €

Nabídka ubytování

Jméno hoteluJednolůžko/nocdvoulůžko/noc
Sportschule Wedau3 970 Kč5 950 KčOBJEDNAT

Cena zahrnuje snídani a Wi-Fi připojení.

Objednávkový formulář

Please fill in your first and last name
Please fill in the phone
Please fill your email address
Napište prosím alespoň krátkou zprávu
You must agree to the terms and conditions

Kontakt