Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
22.-25.10. 2013

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WOOD-TEC 2013 v číslech

 

Celková čistá výstavní plocha v m2: 7 372
Celkový počet vystavovatelů a zastoupených firem: 279
Počet prezentovaných značek: 130
Počet zúčastněných zemí: 18*
* Belgie, Česká republika, Francie, Itálie, Japonsko, Kanada, Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie

Počet návštěvníků: 12 245
Podíl zahraničních návštěvníků: 7%
Počet zemí ze kterých přijeli návštěvníci: 24**
** Arménie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Estonsko, Chorvatsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Kazachstán, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Makedonie, Německo, Polsko, Rakousko, Ruská federace, Slovensko, Španělsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Uzbekistán, Velká Británie

Počet akreditovaných novinářů: 52
Podíl zahraničních novinářů: 17%

Řekli o nás

 

Evžen Rojek, výkonný ředitel a předseda představenstva ROJEK dřevoobráběcí stroje, a.s.
Veletrh se nám vydařil, od prvních hodin po otevření až do konce akce se dařilo uzavřít řadu konkrétních obchodů. Je vhodné, že veletrh WOOD-TEC se koná ve dvouletých cyklech. Firmy totiž mají možnost a čas přijít na veletrh s nějakou inovací. Je to důležité také pro zákazníky, kteří tuto akci navštěvují. WOOD-TEC má jako dobrý veletrh obrovskou prestiž, podařilo se z něho udělat mezinárodní veletrh. Například letos nás navštívili naši obchodní přátelé ze zahraničí. V Brně nikdy nemůžeme chybět, jde mimo jiné také o budování našeho image.

Petr Janů, obchodní ředitel TKZ Polná, spol. s r.o.
S veletrhem WOOD-TEC jsme letos velice spokojeni. Naši expozici v pavilonu navštívila řada potenciálních zákazníků, s nimiž jsme vedli jednání. Věřím, že po vyhodnocení akce to přinese firmě ekonomický efekt. V Brně se totiž prezentovat musíme, neboť nás tu hledají už stálí zákazníci a zvyšuje to také image firmy. Navíc jsme uskutečnili řadu obchodních setkání.

Tomáš Vystyd, jednatel FELDER Group CZ
Potvrdilo se, že naše společnost udělala dobře, když zvolila pro svou prezentaci na veletrhu WOOD-TEC větší plochu než v předchozích ročnících. Mohli jsme totiž ukázat zákazníkům kdo jsme a co zahrnuje náš široký výrobní program. V expozici jsme letos představili 75 strojů. Záměr firmy v Brně vyšel, jsme spokojeni.

Michal Vodák, obchodní oddělení -  Dřevomateriál s.r.o.
Kolekcí ABS hran SCHILSNER Industry Group jsme navázali řadu nových kontaktů. V naší expozici bylo stále plno návštěvníků, přišlo mnoho nových potenciálních zákazníků, kteří měli o naše produkty velký zájem. Chtěl bych také vyzdvihnout dobré zázemí v pavilonu F. S účastí na veletrhu jsme byli spokojeni.

Jiří Mynař, majitel MINIPROF
S brněnským veletrhem WOD-TEC jsem velmi příjemně překvapený, neboť na obdobných akcích ve světě byla slabá návštěvnost i zastoupení firem. Do naší expozice chodí mnoho zájemců, kteří jsou navíc potenciální zákazníci. Jsme rádi, že jsme jim mohli ukázat naše špičkové stroje v provozu a představit světovou novinku MANUAL RAMBO z naší produkce. Samozřejmě jsme si v Brně na schůzkách popovídali s našimi obchodními partnery.

Zdeněk Holub, ředitel STM s.r.o.
Veletrh splnil cíl, se kterým firma do Brna přijela. Měli jsme zde jednání se svými zákazníky, kterým jsme představili novinky. Navštívilo nás dost odborných návštěvníků, kteří přišli za námi s konkrétními dotazy a požadavky.

David Dvořáček, jednatel PILART s.r.o.
S veletrhem jsme spokojeni, splnil náš cíl. Patříme totiž mezi největší vystavovatele a všechny stroje předvádíme v provozu. I proto byl o naši expozici velký zájem a samozřejmě jsme navázali nové kontakty. Přímo na výstavišti se uskutečnily schůzky s našimi obchodními partnery.

Jaroslav Německý, obchodní zástupce ASAMER, spol. s r.o.
Pro naši firmu byl veletrh úspěšný. Cíl, který jsme si dali, byl splněn, předjednali jsme řadu kontraktů, a to jak se stávajícími, tak i s novými potenciálními zákazníky. Jednání v naší expozici probíhala jednání téměř nepřetržitě. Jsme spokojeni.

Leonardo Malloni, Tekma spol. s r.o.
Firma je s veletrhem velice spokojena. Navštívilo nás velké množství lidí, na stánku byla takříkajíc hlava na hlavě. Po celou dobu veletrhu probíhala jednání se zákazníky. Uvidíme, jaký finanční efekt účast na veletrhu přinese. Rozhodně jsem to v Brně neočekával, prostě veletrh se vydařil.

Daniel Fořt, prokurista firmy Schachermayer
Naše účast na veletrhu WOOD-TEC splnila naše cíle, se kterými jsme do Brna přijeli. A to nabídnout komplexní služby, které by měly vyústit v dlouhodobou spolupráci. Také jsme chtěli ukázat řemeslníkům a majitelům provozů naši špičkovou logistiku, která umožňuje značné snížení nákladů. V naší expozici bylo stále plno, jsme s veletrhem spokojeni.

Karel Sedláček, vedoucí obchodního a marketingového oddělení  TWIN s.r.o.
Veletrh splnil svůj účel, chtěli jsme v Brně představit novinky, které na trhu nabízíme. Poptávka je po skrytých zárubních, které nepatří právě do skupiny levných výrobk ů. Přivítali bychom, kdyby byla větší účast vystavovatelů, ale i návštěvníků.

Jaroslav Tichý zástupce firmy OHRA
S veletrhem jsme spokojeni. O naši expozici byl zájem, navštívila nás řada potenciálních zákazníků. Měli jsme tu také mnoho jednání s našimi stávajícími obchodními partnery. Podle mne veletrh WOOD-TEC splnil náš cíl, se který jsme do Brna přijeli.

Magdaléna Divincová, zástupce Sirca S.p.A. v SR
S veletrhem WOOD-TEC jsme byli spokojeni, do naší expozice přišlo dostatek zájemců jak o výrobky, tak o spolupráci s námi. Jsme italská firma, která má zatím zastoupení mimo jin é na Slovensku a do Brna jsme přijeli zejména proto, abychom zde získali českého distributora pro naše produkty – kvalitní nátěrové hmoty do exteriérů i interiérů.  Veletrh potvrdil, že je o spolupráci na českém trhu zájem, takže naše účast v Brně splnila náš cíl.

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem 2017

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště