Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Veletrh WOODTEC proběhne v roce 2021


Po dohodě se spolupracujícími profesními sdruženími byl stanoven nový termín veletrhu WOODTEC, který proběhne v říjnu 2021. S přihlédnutím k vývoji situace společnost Veletrhy Brno předpokládá, že veletrhy ve druhé polovině roku 2021 budou probíhat v rozsahu a kvalitě, na kterou jsou návštěvníci i vystavovatelé na brněnském výstavišti dlouhodobě zvyklí.

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský veletrh WOODTEC proběhne na brněnském výstavišti od 13. do 15. října 2021 v halách A a V a na přilehlých venkovních plochách. Veletrh získal podporu většiny firem ze Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, přičemž většina členů předpokládá účast nejméně v rozsahu posledního ročníku.

Ročník 2021 navazuje na koncepci z roku 2017, doplněnou o nové prvky tak, aby oslovila návštěvníky ze všech oblastí zpracování dřeva a nábytkářské výroby, a to jak velké a střední firmy, tak živnostníky.

WOODTEC se připravuje ve spolupráci se Svazem výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazem výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstvem dřevozpracujících podniků v ČR, Asociací českých nábytkářů, Klastrem českých nábytkářů. Veletrh WOODTEC je zaštítěn evropským sdružením výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS.

WOOD-TEC 2017

 

Datum: 15.9.2020 13:54:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem 2017

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště