Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Šroubováky, sponkovačky, hřebíkovačky, prostě i ruční nářadí bude na WOOD-TECu

 

WOOD-TEC, Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl, to nejsou jen velké mašiny. Na 15. ročníku akce vystavovatelé představí i neméně důležité ruční nářadí. Ve svém sortimentu ho má bezmála dvacítka z nich a návštěvníci se mohou těšit na spoustu novinek.

Například pražská firma BeA CS nabízí nově průmyslové šroubováky na zpracování adjustovaných vrutů. Prodává modely, které lze použít k montážím i v místech, kde není k dispozici standardní síťové napětí. Zástupci firmy ale pomohou také s výběrem pneumatických sponkovaček včetně typů se zvláštním provedením, jež co nejlépe splňují potřeby různých řemeslníků, přístrojů pro vlnovce, pneumatických hřebíkovaček nebo přístrojů, které umožňují pracovat se speciálními spojovacími prvky.

Průmyslové spojovače pro nejrůznější použití - od čalounických po tesařské - přiveze na veletrh česká firma Conmetron. Kromě ručních mechanických sponkovaček nabízí i elektrické, plynové, pneumatické a akumulátorové nářadí. Ruční elektrické nářadí MAKITA najdou zájemci u stánku společnosti DSN Brno. Ve svém bohatém sortimentu firma nabízí například různé typy prostřihovačů a nůžek na plech, přímočaré, kotoučové, pokosové nebo pásové pily, brusky a hoblíky.

Na produkty ulehčující práci profesionálním řemeslníkům se už 90 let specializuje firma Festool, svědčí o tom jejích 350 patentů, které vlastní. Novinku v nabídce společnosti představují například akumulátorové kompaktní brusky RTSC 400, DTSC 400, ETSC 125. Ty slibují jedinečnou ergonomii, nízkou konstrukční výšku a hmotnost nebo práci bez kabelu a hadice, díky čemuž nejste při práci nijak omezení v pohybu.

Na dřevoobráběcí nástroje, a s nimi spojené ruční nářadí, se orientuje firma HABILIS Tools. Společnost Idea Import.ante zase nabízí mimo jiné diamantové obtahovací brousky, které pomáhají šetřit peníze, čas i ostřené nástroje - jejich životnost se tak prodlouží až sedmkrát. Kromě toho lze u Idea Import.ante zakoupit i elektrické nářadí pro tvarování dřeva od australského výrobce Arbortech. Na rozbrušovací stroje a jiné výrobky značky STIHL se specializuje firma ELSUN. Vlastní výrobu představí na brněnském výstavišti firma Mafell.

Na veletrh se chystá i řada dalších výrobců a distributorů ručního nářadí různého typu. V pavilonech A2 a V najdou zájemci mimo jiné firmy GOFER nástroje, NOBIA, SA trade, ZWT, IGM nástroje, Stanley Black & Decker Czech Republic a další.

Datum: 19.10.2017 12:30:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem 2017

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště