Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Exkluzivně pro WOOD-TEC 2017: inspirace ze zahraničních veletrhů v oblasti interiérů

 

Co se děje nového v oblasti interiérového designu, jaké jsou trendy a styly, představí naprosto unikátní blok přednášek Ivy Bastlové, přední české interiérové designérky a vydavatelky magazínu Interiéry. Posluchače pomyslně provede pěti zahraničními veletrhy z oboru. Tento přednáškový blok je sestaven pouze pro veletrh WOOD-TEC 2017 a nebude se opakovat. Startuje hned 31. října ve WOOD-TEC aréně ve 12.30 hodin.

Šest zahraničních veletrhů

Přednášky za sebou půjdou chronologicky. Začne se veletrhem Heimtextil, který se koná každý rok ve Frankfurtu nad Mohanem a specializuje se na tapety a bytový textil. Nachází se zde také expozice s přehlídkou trendů, jež připravuje skupina odborníků z celé Evropy.

Poté se pomyslně vydáme do Kolína nad Rýnem, kde se pár dní po Heimtextilu koná IMM, veletrh zaměřený na nábytek a bytové vybavení. Letos se zde nacházela i sekce Living kitchen, určená k prezentaci kuchyní a spotřebičů.

Pak budou následovat novinky a zajímavosti z I Saloni, největší přehlídky interiérového designu v Evropě, jež se každoročně koná v italském Miláně. Kromě nábytku se bude hovořit o sekci Euroluce, veletrhu specializovaného na svítidla.

Z Itálie se v dalším vstupu přeneseme zpět do německého Kolína nad Rýnem, kde se jednou za dva roky koná veletrh Interzum. Kromě informací o novinkách se můžete těšit na oceněné výrobky Interzum Award či na sekci o digitálním tisku.

V poslední části se bude hovořit o koupelnách. Věnoval se jim veletrh Cersaie, který se každoročně koná v italské Boloni.

Přednáška Ivy Bastlové je pro výrobce nábytku skvělá příležitost dozvědět se o zahraničním dění v interiérovém designu komplexně a očima odborníka, bez toho, aby museli někam jet nebo něco studovat.

WOOD-TEC aréna, pavilon A2, 31 října ve 12:30


Přednáška se koná v úterý 31. října od 12:30 hodin ve WOOD-TEC aréně v pavilonu A2. Více zde.

Datum: 2.10.2017 8:42:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem 2017

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště