Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
18.-21.10. 2011

Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

TOS Svitavy a.s.: Představení firmy na veletrhu WOODTEC 2011

Konání veletrhu WOOD-TEC 2011 v areálu brněnského výstaviště je pro každého zpracovatele  dřeva nejen v České republice, ale  i v okolních zemích, výzvou  a možností poznání, co je nového v nabídce  strojů a zařízení pro dřevozpracující průmysl, jaké jsou nové trendy při obrábění, inspirací pro další vývoj.

Snad  každý, kdo se pohybuje v oboru zpracování dřeva, zná  i TOS Svitavy.  Tradice výroby dřevoobráběcích strojů ve Svitavách  je datována desítky let nazpět,  už do období 20 – 30 let minulého století, kdy zde působily  firmy Reform, Johan, Kindl a další, které se výrobou dřevoobráběcích strojů zabývaly.  Na tyto tradice navázal  v roce 1948 vzniklý TOS Svitavy a pokračoval v nastoupeném trendu, vyrábět kvalitní a pokrokové dřevoobráběcí stroje.  Stroje z TOS Svitavy pracují ve všech  obydlených kontinentech na zeměkouli.  Během let se výrobní program TOSu Svitavy  přizpůsoboval aktuálním potřebám trhu a na výstavách a veletrzích v Brně se TOS Svitavy vždy prezentoval  aktuální nabídkou svého sortimentu. 

V posledních letech zaujímají hlavní  pozici v nabídce TOS Svitavy rozmítací pily -  jednohřídelové pily PWR421, s prořezem do 160 mm,  s možností použití přestavitelných pilových pouzder, dále dvouhřídelové rozmítací pily PWR412 a PWR422.  Tyto výkonné stroje umožňují prořez až do 250mm. V  oboru rozmítacích pil probíhá  nepřetržitý vývoj a uplatnění nových trendů.  O těchto novinkách budou návštěvníci v průběhu výstavy informováni. Dvouhřídelová pila PWR422 a jednohřídelová pila PWR421 bude také vystavena na stánku TOS Svitavy  na veletrhu WOOD-TEC 2011.

Dalšími stroji našeho sortimentu jsou krátící pily PWK40, PWK60/70,  kvalitní čtyřstanné hoblovací a profilovací frézky FWP225U, FWP23, P23 a celý sortiment menších truhlářských strojů. I tyto stroje budou mít na veletrhu  své zástupce.

Všichni návštěvníci  stánku TOS Svitavy jsou vítanými  hosty.
Najdete nás v pavilonu P.

WOOD-TEC 2011

Facebook

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště