Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WOODTEC bude součástí rozjezdu nábytkářského průmyslu


WOODTEC je zásadním veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku, jeho návštěvníci jsou především odborníci z oborů zpracování dřeva a výroba nábytku. Jeho důležitost potvrzují partnerství důležitých českých i mezinárodních profesních sdružení – EUMABOIS, Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazu výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstva dřevozpracujících podniků v ČR, Asociace českých nábytkářů a Klastru českých nábytkářů. Hlavní výhodou veletrhu WOODTEC je dlouhodobě osvědčená koncepce a stálá návštěvnost zhruba deseti tisíc odborníků z oblasti výroby nábytku a zpracování dřeva. Téměř tři čtvrtiny návštěvníků mají rozhodovací pravomoc. WOODTEC 2020 se uskuteční v třídenním termínu od středy 21. do pátku 23. října.

Díky současnému stavu uvolňování protiepidemických opatření je jisté, že veletrhy se na podzim rozběhnou v plné síle. WOODTEC bude skvělou příležitostí, jak navázat na stav před epidemií a rozhýbat obchody.

WOODTEC 2020 bude tradičně umístěn v pavilonech V (stroje) a A (komponenty pro výrobu nábytku, doprovodný program). Zejména v oblasti strojů se dá očekávat pokračující poptávka po digitalizovaných a automatizovaných řešeních, která zvyšují efektivitu a snižují nároky na pracovní sílu. Poptávku po strojích na výrobu nábytku navíc posiluje dlouho odkládaná bytová výstavba, která se v současné začíná realizovat.

Na letošní WOODTEC připravujeme novinky v doprovodném programu, osvědčený scénář z minulého ročníku (technologický den a nábytkářský den) posílí specializované expozice zaměřené na individualizaci nábytku a využití digitálních technologií v podnikání živnostníků.

Nejvýhodnější cena za výstavní plochu platí do konce června.

Jak se přihlásit

 

Datum: 29.5.2020 9:07:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště