Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WOODTEC 2020 se zaměří také na individualizaci nábytku


WOODTEC je zásadním veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku, jeho návštěvníci jsou především odborníci z oborů zpracování dřeva a výroba nábytku. V roce 2020 se ještě více zaměříme na individualizaci nábytku.

Jeho důležitost potvrzují partnerství důležitých českých i mezinárodních profesních sdružení – EUMABOIS, Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazu výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstva dřevozpracujících podniků v ČR, Asociace českých nábytkářů a Klastru českých nábytkářů. Hlavní výhodou veletrhu WOODTEC je dlouhodobě osvědčená koncepce a stálá návštěvnost zhruba deseti tisíc odborníků z oblasti výroby nábytku a zpracování dřeva. Téměř tři čtvrtiny návštěvníků mají rozhodovací pravomoc. WOODTEC 2020 se uskuteční v třídenním termínu od středy 21. do pátku 23. října.

Individualizace nábytku

Veletrh WOODTEC bude umístěn v pavilonech V (stroje) a v pavilonu A, kde se budou prezentovat vystavovatelé komponentů a materiálů pro výrobu nábytku. Tento pavilon je současně centrem doprovodného programu, počítá se zde s umístěním WOODTEC Arény a několika speciálních expozic. Jednou z nich bude expozice zaměřená na individualizaci nábytku. Její hlavní součástí bude prezentace digitálního tisku na povrchy, kterou připravuje Ing. Iva Bastlová, DiS, specialistka na tento způsob úpravy povrchů. K této prezentaci plánují pořadatelé přidružit další subjekty nabízející možnosti individualizace – například v oblasti kování, úprav povrchů, 3D tisku či dalších „custom“ úprav, které mohou ze standardního nábytku udělat jedinečný kus. Tato řešení je možné představit také v doprovodném programu.

Nejvýhodnější cena za výstavní plochu platí do konce června.

Jak se přihlásit

 

Datum: 29.5.2020 11:11:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště