Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WOODTEC 2020 s několika inovacemi

 

WOODTEC je nejdůležitějším veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku, jeho návštěvníci jsou především odborníci z oborů zpracování dřeva a výroba nábytku. Prestiž veletrhu WOODTEC potvrzuje záštita evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS. WOODTEC se připravuje ve spolupráci se Svazem výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazem výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstvem dřevozpracujících podniků v ČR, Asociací českých nábytkářů a Klastrem českých nábytkářů. WOODTEC 2020 se uskuteční v třídenním termínu od středy 21. do pátku 23. října.

Osvědčené umístění v centru výstaviště

Stejně jako při posledním ročníku budou expozice vystavovatelů umístěny v pavilonu V (stroje) a v pavilonu A2 (komponenty pro výrobu nábytku, doprovodný program). Toto umístění je pohodlné jak pro návštěvníky přijíždějící osobními auty, tak pro uživatele hromadné dopravy. Toto rozmístění je také výhodné pro vystavovatele s venkovními expozicemi, kteří jsou umístěni přímo mezi oběma pavilony.

Návštěvníci s rozhodovací pravomocí

Největší skupinu návštěvníků veletrhu WOODTEC tvoří živnostníci a majitelé malých firem z oboru zpracování dřeva nebo výroby nábytku, téměř tři čtvrtiny návštěvníků mají rozhodovací pravomoc. Největší zájem mají návštěvníci o stroje pro zpracování dřeva a ruční stroje, nástroje a příslušenství ke strojům, kování, zámky a materiály.

WOOD-TEC 2017

Doprovodný program a exponátová soutěž

Pro ročník 2020 se plánuje rozdělení doprovodného programu do tematických dnů tak, jak to bylo úspěšně odstartováno v minulém ročníku. Středa bude technologickým dnem, čtvrtek nábytkářským dnem a pátek dnem odborného školství. Obsah přednášek a workshopů se připravuje se spolupracujícími profesními asociacemi a odbornými školami, mezi prezentovanými tématu budou určitě digitalizace, outsourcing a práce s ručním nářadím. Pokračovat bude exponátová soutěž WOODTEC Award.

WOOD-TEC 2017 WOOD-TEC 2017
WOOD-TEC 2017 WOOD-TEC 2017

Výhodnější ceny do konce června

Ceny výstavní plochy jsou odstupňovány podle velikosti expozice, navíc pro vystavovatele přihlášené do 30. června platí ještě další sleva. První vystavovatelé na WOODTEC 2020 jsou už přihlášeni.

Ceník a přihláška

 

Datum: 6.2.2020 8:54:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště