Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
29.10. - 1.11. 2019

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WOOD-TEC 2019: Cenové zvýhodnění pro vystavovatele platí ještě do konce srpna

 

Na přelomu října a listopadu se na brněnském výstavišti chystá mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl. Koná se již pošestnácté a jde o největší přehlídku výrobců a importérů v oboru. Vážení vystavovatelé, pokud jste nestihli květnový termín, nezoufejte, máte možnost využít zvýhodněné ceny za plochu ještě do konce srpna.

 

Již 16. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC se uskuteční na brněnském výstavišti od 29. 10. - 1. 11. 2019. Po úspěšném ročníku 2017 půjde opět o největší přehlídku výrobců a importérů v oboru. Na veletrhu uvidíme jak tuzemské výrobce tak i zastoupení světových značek v oblasti strojů pro dřevozpracující průmysl. Nedílnou součástí veletrhu jsou komponenty pro výrobu nábytku. WOOD-TEC je vyhledávanou příležitostí pro získání přehledu o novinkách v oblasti technologií, materiálů, diskuzi nad aktuálními tématy oboru a v neposlední řadě také skvělou šancí uzavřít dobrý obchod.

Veletrh se odehrává za podpory evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS. Patří do mezinárodního řetězce oborových veletrhů, což posiluje prestiž celé akce. V letošním roce se při veletrhu uskuteční zasedání této organizace.

Na pořádání WOOD-TECu spolupracují české profesní asociace z oblasti výroby dřevozpracujících strojů, zpracování dřeva a výroby nábytku. Na obsahu doprovodného programu se podílejí také vysoké školy.

 

WOOD-TEC. Česko-slovenský veletrh

Již předchozí ročník potvrdil správnost orientace na český a slovenský trh. Zaznamenali jsme zvýšený zájem jak ze strany vystavovatelů, tak i návštěvníků veletrhu. V tomto trendu budeme pokračovat. 

Zahraniční nákupčí na veletrhu

V letošním ročníku nás opět čekají mezinárodní obchodní mise, při kterých budou nákupčí ze zahraničí hledat své dodavatele a navazovat nové kontakty.

Co čeká návštěvníka

Návštěvníci na veletrhu vyhledávají nejen stroje, ale také komponenty pro výrobu nábytku. Tento trend na veletrhu posiluje, proto se budeme snažit nabídku v tomto směru výrazně rozšířit. V rámci doprovodných programů připravujeme úspěšný projekt WOOD-TEC aréna a nově chystáme program „Dílna v akci“.

WOOD-TEC aréna je již nedílnou součástí veletrhu

Vše o letošních trendech a novinkách se dozvíte ve WOOD-TEC aréně. Program je tematicky členěn na jednotlivé dny (Technologický den, Nábytkářský den a také nás čeká den Odborného školství). Do programu se mohou hlásit i jednotliví vystavovatelé. Program WOOD-TEC arény je volně přístupný každému návštěvníkovi.

Dílna v akci

Truhláři, nábytkáři a výrobci komponentů se budou moci prezentovat v nově chystaném prostoru nazvaném Dílna v akci. Představte i vy vaše novinky praktickou ukázkou. Dílna bude přístupná po celou dobu veletrhu všem odborným návštěvníkům s možností prohlídky a konzultace. 

WOOD-TEC Award – prestižní ocenění

Ceny WOOD-TEC Award  provázel v předešlém ročníku enormní zájem vystavovatelů. WOOD-TEC Award je prestižním oborovým oceněním, s kterým se dá – stejně jako s veletržní účastí - velmi dobře pracovat ve vašich dalších marketingových kampaních. Přihlašování do soutěže bude možné od konce března.

 Osobní setkávání nic nenahradíFoto: archiv BVV

 

Datum: 28.3.2019 10:32:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště