Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WAtech – Wagner ČR si pro WOOD-TEC připravil hned několik novinek

 

WAtech a.s. je autorizovaný zástupce WAGNER Group a dodavatel stříkací, lakovací a lepicí techniky pro Českou republiku. V oblasti profesionální techniky se zaměřuje na průmyslové podniky a řemeslníky, a to zejména z odvětví strojírenského průmyslu, dřevozpracujícího průmyslu, stavebnictví, automobilového průmyslu a dalších.  Servisní střediska WAtech a.s., sídlí v Praze, Ledči nad Sázavou, Hradci Králové, Příbrami a v Holešově, zajišťují prodej zařízení a příslušenství, servis a opravy zařízení, sklad náhradních dílů, školení, showroom a v neposlední řadě odborné poradenství vyškoleným kvalifikovaným personálem.

WAtech a.s. bude ve své expozici prezentovat produkty a systémy pro lakování, dekoraci mokrými barvami, aplikaci lepidel a tmelů. Jedná se například o vysokotlaké stříkání AirCoat (stříkání s přídavným vzduchem), elektrostatické nanášení, nízkotlaké nanášení – vzduchové stříkání, zařízení HVLP, zařízení 2K a více K pro směšování a další. Tato zařízení jsou ideální pro všechny systémy povrchových úprav používané v dřevozpracujícím průmyslu zejména pak silnovrstvé a tenkovrstvé lazury, laky, mořidla, vodou ředitelné a syntetické materiály, polyuretanové barvy, polyesterové barvy, plniče apod.

Produkty a systémy švýcarsko-německé společnosti WAGNER pro lakování, dekoraci mokrými a práškovými barvami jsou používány i v těch nejtěžších a nejnáročnějších provozech a vyznačují se vysokým standardem kvality, spolehlivostí a životností.

V oblasti dřevozpracujícího průmyslu nabízí WAtech kompletní sortiment zařízení a příslušenství určených pro truhláře, výrobce oken, euro-oken a dveří, nábytkáře a další výrobce z dřevozpracujícího průmyslu ve variantách s elektrickým či pneumatickým pohonem. Součástí skupiny WAGNER jsou například také značky Reinhardt Technik, Walther Pilot a další.

Poprvé na veletrhu WOOD-TEC představí společnost WAtech a.s.  vysokotlakou pístovou pumpu WAGNER EvoMotion 40-15 s horní nádobkou. Sací systém s 5,0 l nádobkou redukuje objem sacího prostoru a okamžitě plní pumpu materiálem. Díky tomuto přímému spojení mezi nádobkou a sáním dochází k významné úspoře barev a ředidel. Pumpa je ideální pro AirLess i AirCoat aplikace. Její výhodou je snížení spotřeby materiálu  při  změně barev a proplachování až o 40 %, proto je vhodná pro časté změny barvy či pro práci s malým množstvím.

Další novinkou je elektrostatická pistole Wagner GM 5000, při jejímž vývoji byly využity mnohaleté zkušenosti společnosti WAGNER v oblasti stříkacích technik a elektrostatických aplikací. Elektrostatická pistole je dostupná jak ve verzi s přídavným vzduchem, tak ve vzduchové verzi. Vysoká kvalita povrchu je mimo jiné dosažena  díky novým vzduchovým hubicím a tryskám, které umožňují perfektní atomizaci. Pistole s řídící jednotkou umožňuje nastavit hodnoty proudu a napětí pro dokanalé obalení předmětu a penetraci zakrytých míst. Díky  precizní  regulaci paprsku je možné uzpůsobit aplikaci přesně pro stříkaný předmět.

V neposlední řadě budeme prezentovat WAGNER inovativní MDF práškovací technologii, která stanovuje nový standard pro výrobce nábytku a příslušný obor. Povlaky pro komplexní geometrii zaručují vynikající výrobní všestrannost a umožňují obrovskou volnost designu. Výrobní proces na míru pro každý jednotlivý výrobek zaručuje příjemné textury a atraktivní povrch za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Datum: 15.7.2015 9:59:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště