Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Tři oblasti inovací v imos CAD/CAM

 

Svou premiéru v České a Slovenské republice bude mít na letošním veletrhu WOOD-TEC software imos CAD/CAM a současné postupy pro návrh interiérů a výrobu nábytku – tentokrát ve verzi imos 12. Společnost Wood Software s.r.o. zájemce ve své expozici živě seznámí s posledním vývojem a trendy. 

Uvidíte rychlou stavbu interiérů, atypické konstrukce či nové metody pro přípravu výroby. Technici Wood Software budou k dispozici po celou dobu výstavy a seznámí vás s postupy, které jsou v imos jedinečné, a s nástroji vhodnými pro vaše využití. Neváhejte se zeptat a nechat si předvést vše, co vás zajímá. Pokud již imos znáte, nová verze vám přináší novinky viditelné na první pohled,“ říká jednatel společnosti Wood Software Jan Hon. Software imos 12 se zaměřuje na každodenní užívání systému tak, aby každý nábytkář, konstruktér a technik dokázal více, a to s menším úsilím a bez chyb. Důraz je kladen na uživatelskou přívětivost a přiléhavost technického řešení pro různé typy výrob.

Zásadními novinkami v nové verzi jsou: Rychlá stavba interiérů a dynamické změny návrhu, více postupů pro „volnou konstrukci“ a nové uživatelské prostředí a grafické výstupy. „Kvalitní software je využíván především v podnicích inovativních a pružných bez ohledu na velikost či strukturu výroby. Využití imos CAD/CAM je nejen prestižní záležitostí, ale především důmyslnou strategií pro úspory a rozvoj,“ dodává Jan Hon. Imos umožňuje redukci času až o 70procent ve srovnání s konvenčními postupy přípravy a zadávání výroby, zvýšení kapacity strojního zařízení a omezení zmetkovitosti. Přitom zachovává volnost a umožňuje připravovat výrobky individuálně, atypicky a především jednoduše.

Společnost Wood software s.r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 2009. Zkušenosti s integrovanými řešeními a řízením nábytkářských výrob sahají až do roku 2000. Wood Software s.r.o. je výhradním zástupcem imos AG pro Českou a Slovenskou republiku a distributorem systému optimalizace nářezových plánů Ardis, jeho pobočky sídlí v Brně a Opavě.

Datum: 13.7.2015 9:15:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště