Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Společnost Sherwin-Williams na veletrhu WOOD-TEC již po sedmé

 

Společnost Sherwin-Williams Czech Republic spol. s r.o. představí na letošním veletrhu WOOD-TEC kompletní portfolio materiálů a řešení povrchové úpravy dřeva, značek Becker Acroma a Arti. Zaměří se zejména na venkovní materiály, povrchovou úpravu oken a venkovních dveří a též na oleje a vosky, materiály určené hlavně pro středně velké zákazníky.

„Dále představíme novou technologii průmyslového vytvrzování – Becker Acroma™ LED. K jejím výhodám patří nižší spotřeba energie, výrazně nižší zmetkovitost u borovicového a jiného pryskyřičného substrátu, nižší náklady na údržbu. Dalšími výhodami technologie průmyslového vytvrzování  je méně odstávek kvůli poruše lamp a nutnosti zahřívání, lepší pracovní podmínky, menší negativní vlivy na životní prostředí a kratší výrobní linky,“ uvedl Pavol Trnovec, ředitel společnosti.

Sherwin-Williams a její divize Product Finishes, mezi které patří i značky Becker Acroma a Arti, je celosvětovým lídrem ve výrobě průmyslových nátěrových hmot a dodávkách kompletních řešení povrchové úpravy. Je schopna díky svým odborníkům poskytovat zákazníkům profesionální podporu přímo ve výrobě, zkvalitnit proces povrchové úpravy, dodat řešení na míru, včetně barevných a designových služeb. S inovativními kapalnými i práškovými technologiemi povrchové úpravy dřeva, kovu a plastů, stejně jako vybavení lakovacích linek a dalšího vybavení pro povrchovu úpravu, využívá Sherwin-Williams vlastní infastrukturu rozprostírající se na šesti kontinentech, aby byla schopna poskytovat kvalitnější řešení povrchové úpravy.

Datum: 19.9.2013 16:13:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště