Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Široká nabídka vlhkoměrů a zvlhčovačů

 

Vlhkoměry dřeva, vlhkoměry prostředí, vlhkoměry na biomasu, nová generace Moistec Pro na dřevo a stavební materiály, zvlhčovací zařízení nové generace CORE a mohou vidět návštěvníci veletrhu WOOD-TEC 2015 v expozici  Ing. Vladimír Harazím, CSc – DREKOMA. Tato firma je již 15 let exkluzivním zástupcem firmy MERLIN – TECHNOLOGY GmBH - zvlhčovací a měřící technika pro Českou a Slovenskou republiku. „Jsme pravidelným vystavovatelem v Brně, kde máme možnost se osobně setkat se zákazníky a zájemci o naše zařízení. A to nelze zaplatit žádnými penězi,“ říká jednatel Ing. Vladimír Harazím, CSc.

Novinkou bude mimo jiné jednozonová vysokotlaká jednotka MERLIN® CORE pro systém zvlhčování vzduchu. Je osazena speciálním tlakovým olejovým čerpadlem, které dodává pitnou vodu tlakem ca. 60 bar flexibilními tlakovými hadicemi k patentovanému systému bezúkapových trysek. Tyto trysky mění kapalinu na jemný aerosol (= nejemnější vodní mlhovina), která se rychle vstřebává do vzdušné vlhkosti. Přitom se zvyšuje relativní vlhkost vzduchu a okolní vzduch je příjemně ochlazen (adiabatický efekt chlazení). Vysokotlaký systém zvlhčování vzduchu MERLIN® CORE se dodává v sestavách 24, 60, 120, pro provozovny o velikosti 200, 600 nebo 1600 metrů čtverečních při výšce prostoru 3,5 m.

Firma Ing. Vladimír Harazím, CSc – DREKOMA představí také nové přístroje pro měření vlhkosti různých materiálů. Například MERLIN MOISTEC-PRO slouží k měření vlhkosti dřeva a betonu nedestruktivní metodou,  MERLIN EVO BIO pak k měření vlhkosti biomasy.

 

Datum: 23.7.2015 11:01:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště