Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
29.10. - 1.11. 2019

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

TOS Svitavy: S dopravníky k vyšší produktivitě

 

Kompletní mechanizace a automatizované manipulační systémy jsou řešením pro úsporu pracovní síly na pilnicích a dřevozpracující závodech.

Společnost TOS Svitavy na veletrhu WOOD-TEC vystavuje pravidelně a letos ještě na větší ploše než před dvěma lety. Důvodem je řada zajímavých novinek. “Letos v Brně vystavíme inovovanou dvouhřídelovou rozmítací pilu PWR 412 včetně vstupního a výstupního dopravníku DWS 3 a DWS 20, jde o komplexní řešení pro pilnice a dřevozpracující závody v ČR i v zahraničí. Kromě toho návštěvníkům představíme prototyp omítací pily PWO 500,” říká manažer prodeje dřevoobráběcích strojů TOS Svitavy Zdeněk Bezděk.

Dvouhřídelová vícelistá rozmítací pila PWR 412 je určena pro podélné řezání dřevěných lišt, hranolků a latí. Způsob rozřezání a počet zvolených pil je závislý na požadované technologii. Stroj může pracovat samostatně nebo jako součást obráběcích linek a uzlů s využitím naváděcího zařízení, je vybaven dotykovým displejem a automat zajišťuje optimalizaci řezných podmínek a řízení. Dopravníky DWS se vyrábějí v různých verzích dle požadavků zákazníka, obsluha je řídí pomocí joysticků a následná manipulace probíhá automaticky. Spolu s vyspělými technologiemi pro zpracování dřeva jde o komplexní řešení pro úsporu pracovní síly.

“Veletrhu WOOD-TEC se účastníme už mnoho let a jsme zde spokojeni, právě proto letos vystavujeme ještě na větší ploše než v roce 2015. Nabídkou rozmítacích pil včetně mechanizace a dopravníků chceme oslovit potenciální zákazníky – zpracovatele dřeva, výrobce palet, dveří, oken a nábytku z masivu nejen v České republice, ale i v zahraničí. Na stánek přijedou i naši prodejci z Polska, Madarska, Slovenska, Rumunska a dalších zemí,” informoval Zdeněk Bezděk.

Stavebnicové manipulační systémy ostatní

Dopravník DWS 8 pro přesun z podélné dopravníkové tratě na příčný dopravník DWS 4

Je vyráběn v různých výškách a délkách (zde v úpravě pro výšku 1500 mm  a délku prizem 2 - 4 m). Prizma je po najetí na doraz přesunuta čtyřmi příčnými rameny na příčný dopravník.

Začlenění  dopravníku DWS 8 do linky pro zpracování prizem

Podélný dopravník pro zpracování bočního řeziva

Zde je vybaven poháněnými válečky a třemi příčnými drahami. Na dopravník navazují gravitační skluzy.

 

Datum: 27.9.2017 10:53:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště