Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Revoluční systém skrytých zárubní společnosti TWIN

 

Zcela novým řešením a novinkou v rámci veletrhu WOOD- TEC 2013, kterou představí ve své expozici firma TWIN s.r.o., je univerzální systém skrytých zárubní Xinnix. Ty umožňují montáže standardních velikostí interiérových dveří otvíraných ven či dovnitř, vlevo i vpravo. Respektují tak zvyklosti architektů a stavebních odborníků a činí je snadno použitelné v každém projektu. Navíc se jedná o mimořádnou designovou novinku. Se systémem skrytých zárubní Xinnix lze snadno získat elegantní a nadčasové úpravy interiéru zabudováním zcela skrytých zárubní do stěny, takže dveře tvoří zcela hladkou, jednolitou plochu s okolní stěnou. Na první pohled dveře ani nezaznamenáte, prozrazuje je pouze úzká linka na obvodu dveří. Montáž je jednouchá a zvládnutelná i jedním montážníkem. Po instalaci je dosaženo neviditelného upevnění v konstrukci stěny. Součástí skrytých zárubní je i magnetický zámek, 3D stavitelné skryté dveřní závěsy a těsnění pro akustický komfort.

Další novinkou společnosti TWIN na veletrhu v Brně je systém Compack. Jde o revoluční systém otevírání dveří, který redukuje prostor potřebný pro otevírání dveří o 50% a maximalizuje tak využitelný prostor kolem. Je alternativou ke kyvným dveřím, k posuvným dveřím vně i uvnitř stěny nebo otočně-posuvným dveřím Ergon. Technologie je přizpůsobivá každé situaci- nevyžaduje žádné úpravy stěn, žádné vícenáklady, to vše při zachování tradičního pojetí dveří. Dveře jsou kompaktní, tiché a zvukotěsné.

„Velkou výhodou je, že u systému Compack neexistují žádná omezení výšky nebo šířky dveřního křídla. Compack systém nechává architektům a návrhářům naprostou volnost v použití materiálů a celkovém vzhledu dveří, což dává možnost uspokojit rozmanité potřeby zákazníků. Umožňuje tak navrhnout dříve nemožné rozvržení interiéru a tím otevírá nové možnosti i ve stísněných prostorech. Je také ideální pro šatny a šatní skříně,“ uvedla referentka marketingu  Iva Brabcová.

Ve své expozici společnost TWIN také nabídne komponenty výrobcům dveří. Jde zejména o zadlabací zámky všech druhů (klasické interiérové, s magnetickou střelkou, vícebodové zámky Winkhaus), a také doplňky ke dveřím- excentry, protiplechy, kování Winkhaus Soleil, skryté dveřní závěsy TWINstar,  Pivota. Své místo zde bude mít i kování pro posuvné dveře- nové TP sady, Minimal, Technik a sady KIT. Zájmu návštěvníků veletrhu se bude jistě těšit i kování na skleněné dveře.

„Naší cílovou skupinou, konkrétně na veletrhu WOOD TEC, jsou zejména výrobci dveří. Veletrhu se účastníme s myšlenkou posilovat naši pozici na trhu tím, že se potkáváme se svými zákazníky, kterým tak máme možnost prezentovat další novinky v sortimentu, ale i z důvodu navázat a rozšířit naše kontakty. Tím, že úzce spolupracujeme se sektorem stavebnictví, kde byl propad v souvislosti s ekonomickou krizí citelný, naše společnost tuto situaci pocítila až druhotně. Na tuto situaci TWIN zareagoval mj. nabídkou ekonomické řady kování značky LEKO, která nabízí kvalitní kování za příznivé ceny,“ konstatovala Iva Brabcová.

Společnost TWIN je česká firma, založená roku 1992. Za dobu více než dvaceti let si vybudovala postavení jednoho z předních dodavatelů na trhu s kováním vůbec, nabízí kompletní sortiment dveřního a okenního kování včetně souvisejících produktů. Všechny produkty značky TWIN jsou vyráběny ve vysoké kvalitě zpracování. Hlavním cílem firmy je vytvořit co nejpříznivější poměr kvality a ceny tak, aby dodávané produkty oslovily a zároveň uspokojily široké spektrum zákazníků.

Datum: 7.10.2013 14:14:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště