Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

„ProfilCut Q Premium“ - nejvýkonnější žiletkový upínací systém na světě

 

LEITZ – nástroje s.r.o. bude na veletrhu WOOD-TEC vystavovat nástroje pro nábytkářský průmysl se zaměřením na nové technologické trendy jako je opracování hrany pro výslednou nulovou spáru, nesting při vysokých rychlostech posuvu, řezání a formátování dílců ve vysoké kvalitě a přesnosti rozměrů. Dále představí nástrojové systémy pro opracování masívu, pro výrobu oken a dveří se zaměřením k flexibilní výrobě na CNC horních obráběcích centrech.

Na veletrhu WOOD-TEC bude LEITZ prezentovat všechny novinky představené v květnu na veletrhu LIGNA 2015 v Hannoveru. Velkou pozornost určitě přitáhnou nové profilovací frézovací hlavy „ProfilCut Q Premium“, které jako doposud jediný žiletkový upínací systém na světě můžou opracovávat materiál s řeznou rychlostí až 120m/s. Další novinky se budou týkat nového výrobního programu pilových kotoučů, zejména pak pilového kotouče „Katana“ pro bezkonkurenčně čistý formátovací řez dýhovaných materiálů a příčný řez masivních hranolků. Nemalý zájem budou budit také nové nástroje ze série „EdgeExpert“ pro bezkonkurenčně čisté opracování hrany dřevotřískových desek.

„Společná setkání se zákazníky také využijeme k podávání informací o projektu německé vlády ohledně digitalizace a síťového propojení výrobních procesů „Průmysl 4.0 / Industrie 4.0“. Zákazníci se od nás dozví nejnovější názory z pracovních diskuzí německé obchodní komory se zástupci české státní správy a podnikatelských sdružení ohledně tohoto tématu a závěrem představíme konkrétní technická řešení u nástrojů Leitz pro zapojení se do procesu digitalizace výrobních procesů,“ uvedl jednatel firma Ing. Petr Husenica.

Leitz-nástroje s.r.o. je 100 procentní dceřinou společností koncernu LEITZ, která zabezpečuje v České republice již od roku 1994 prodej, poradenství a servis nástrojů a nástrojových systémů pro strojní třískové opracování materiálů na bázi dřeva, plastů a neželezných kovů. Mateřská společnost LEITZ sídlí v německém Oberkochenu, kde vyrábí kompletní sortiment dřevoobráběcích nástrojů již od roku 1876. Od té doby vybudoval LEITZ výrobní závody také v Rakousku, Itálii, Číně a Brazílii. Odbyt a servis nástrojů zabezpečují vlastní dceřiné společnosti LEITZ po celém světě. LEITZ jako dlouhodobý lídr ve výrobě nástrojů prezentuje pravidelně nová technická řešení, která stanovují etalon obráběcích procesů v dřevozpracujícím průmyslu.

„Veletrhu WOOD-TEC se zúčastňujeme pravidelně již od jeho vzniku a v současnosti ho využíváme jako možnost setkat se během několika dnů s větším množstvím našich zákazníků zejména z malých a středně velkých dřevozpracujících podniků, kteří si můžou přímo na veletrhu konfrontovat naši nabídku nástrojových systémů s konkurenční nabídkou,“ dodal Ing. Husenica.

Datum: 23.7.2015 11:01:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště