Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Pro koho jsou určeny dřevoobráběcí stroje JET?

 

O strojích JET jste už slyšel, ale nedokážete si představit, pro koho jsou vlastně určené? Chceme Vám společně s dovozcem firmou IGM nástroje a stroje s.r.o. přiblížit, pro koho jsou stroje JET určené a kteří zákazníci je nakupují.

Stroje JET se vyrábí ve dvou kategoriích a kvalitativních řadách.

Pro řemeslníky

Stroje jsou vhodné pro použití 1 - 4 osobami obvykle v malé nebo střední dílně ve stavebnictví, tesařství, truhlářství, pro školní výuku, údržby a příležitostně profi výroby. Taktéž je ocení nadšený kutil nebo domácí uživatel. Předpokládané maximální využití do 1000 hodin ročně. Při používání pro živnost nebo výrobu je nutné zajistit pravidelný odborný́ servis.


 

Pro profesionály

 Stroje jsou vhodné pro používání 5 a více osobami, obvykle střední a velké zakázkové výroby, jako jsou truhlárny, výroby nábytku, stavební společnosti, tesařské dílny, odborné školy, údržby apod. Produkty v této kategorii ocení i řemeslník nebo zručný kutil. Určeno pro profesionální použití víc jak 1000 hodin ročně. Při používání pro výrobu nebo živnost je nutné zajistit pravidelný odborný́ servis.

Zákazníka, který si pořizuje stroje JET, můžeme definovat těmito slovy, preciznost, odbornost a úspora. Většina zákazníků nakupujících JET má informace nastudované ze zahraničí, pročtené diskuze a recenze, kterých jsou Americké a Anglické servery plné. Pouze se chtěli na vlastní oči přesvědčit o masivnosti a zpracování.

Stroje JET si u firmy IGM nástroje a stroje kupují menší dílny jako nosné stroje pro svoji živnost, u kterých si jsou jisti, že s nimi několik roků vystačí. Větší zakázkové dílny nebo výroby si stroje JET pořizují jako doplňkový stroj, na který se mohou spolehnout a nebudou trávit většinu času seřizováním.

Všichni uživatelé strojů JET se spoléhají na záruku 2roky.

Věřte, že dřevoobráběcí stroje JET jsou určeny i pro Vás…

 

Datum: 28.8.2015 11:04:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště