Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
CANCELED

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Představení novinek pro navrhování interiérů a výrobu nábytku od ŠPINAR – software

 

Firma ŠPINAR – software uvede na letošním veletrhu WOOD-TEC nové verze svých programů pro navrhování interiérů a výrobu nábytku. Vylepšení jednotlivých částí programů představí ve všech jeho hlavních směrech: vizualizaci, CAD/CAM, výrobních a obchodních výstupech, vazeb na informační a optimalizační systémy nebo strojní vybavení firem.

Brněnská firma ŠPINAR - software s.r.o. patří k pravidelným vystavovatelům veletrhu WOOD-TEC a jako každý rok bude prezentovat ve své expozici novinky programů DAEX s grafickým motorem TurboCAD.

„Účast na veletrhu vnímáme jako jednu z možností osobního setkávání se s našimi obchodními partnery a uživateli našich produktů. Tato setkání nám dávají vhodnou formu v krátkém čase naše uživatele nebo nové zájemce seznámit s nabízenými programy a poskytnout jim základní informace využití našich produktů pro jejich konkrétní potřeby,“ uvedla Eva Špinarová.

Vlajkové programy a nabízené služby DAEX, TurboCAD, CAM, řízení skladů, obchodu a výroby firma vyvíjí k ulehčení a zkvalitní práce a výstupů v nábytkářských a interiérových firmách. Společnost ŠPINAR – software s.r.o. je výhradním dodavatelem programu DAEX a TurboCAD a přes 50 dalších doplňkových programů pro český a slovenský trh. Společnost má svůj vlastní vývojový tým spolupracující se silnými vývojářskými a obchodními firmami na světovém trhu. Přes 20 let se specializuje na kompletní dodávku software na míru pro výrobu a obchod v oblasti nábytku, interiéru ale i dveří, oken nebo dřevostaveb.

Na základě silného grafického programu TurboCAD, který je prodáván v miliónech licencí na světovém trhu, firma ŠPINAR – software vyvinula vlastní aplikaci DAEX. Tato aplikace již obsahuje i zmiňovaný grafický program TurboCAD a provazuje grafickou část programu s potřebnými výstupy jako jsou například: spotřeba materiálu, materiálové náklady, nářezové plány nebo výstupy do pil a CNC. DAEX je možné upravit na míru konkrétní nábytkářské nebo interiérové firmě a propojit ji s jejím stávajícím strojním vybavením nebo využívanými programy.

Datum: 19.8.2015 9:57:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště