Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Portál www.stolari-truhlari.cz v novém kabátě

 

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz se představí na veletrhu WOOD-TEC 2015 ve zcela novém pojetí. Je převeden na novou šablonu, v moderním grafickém zpracování, je přehlednější a nabízí spoustu nových funkcí.

Internetový portál Stolaři-Truhláři.cz s truhlářskou tématikou je portálem inzertním a informačním.

„Na veletrhu WOOD-TEC a podobných výstavách nejsme žádným nováčkem. A obráceně, právě takové akce portál mimo jiné prezentuje a podporuje na svých webových stránkách. Spolupracujeme s organizátory veletrhů dřevozpracujícího průmyslu a výstav se zaměřením na dřevoobráběcí a nábytkářský průmysl a především na truhlářské řemeslo, vydavateli dřevařských časopisů a školami s tímto zaměřením, různými asociacemi, zajímavými projekty a v neposlední řadě zveřejňujeme informace o možnostech a podmínkách dotačních programů, “ říká Mgr. Darina Škopová z portálu www.stolari-truhlari.cz

Myšlenka webového portálu, který by dokázal propojit zúčastněné hned na několika úrovních dřevařského průmyslu, vznikla v roce 2007. V první úrovni se jedná o rychlou a účelovou komunikaci mezi profesionálními truhláři - VÝROBCI a společnostmi, které se zabývají prodejem všeho potřebného k jejich práci – DODAVATELI, ať už se jedná např. o dřevoobráběcí stroje, nástroje, dřevařské materiály, příslušenství, služby nebo technologie. Na druhé úrovni se potkávají výrobci se samotnými potenciálními zákazníky, kteří portál využívají jako databázi truhlářských výrob a hledají v ní podle lokality truhlářských provozoven a druhu činnosti, kterým se daný výrobce zabývá.

Na portálu naleznete DVA základní KATALOGY FIREM – výrobců a dodavatelů.
„Našim registrovaným uživatelům nabízíme možnost různých forem prezentace jejich živností a firem, výrobků a služeb, včetně využití přidružených služeb jako jsou nabídky novinek na trhu, akčního zboží, možnosti spolupráce, hledání zaměstnání, ale také např. bazaru strojů a konzultace dotačních programů. V neposlední řadě si na portálu přijde na své i široká veřejnost, věnujeme se tématu hobby, historii truhlářského řemesla a nahlížíme pod pokličku truhlářských výrob.“

„Naším cílem je na portálu spravovat co nejobsáhlejší a nejaktuálnější katalogy firem a živnostníků působících v dřevoobráběcím a nábytkářském průmyslu a přidružených oborech, kteří jsou schopni svým zbožím, výrobky či službami pokrýt potřeby České republiky a kteří budou také sami přispívat do různých sekcí portálu a tímto ho také obohacovat o cenné informace.“ dodává Mgr. Škopová.

Datum: 23.7.2015 11:01:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště