Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Pomůžeme Vám růst

 

Pro veletrh WOOD TEC jsme připravili nabídku financování postavenou na míru segmentu zpracování dřeva. Specifika oboru zpracování dřeva nezapadají přesně do standardu běžného financování. Tento fakt jsme zohlednili při tvorbě produktů financování technologii. Flexibilita, rychlost, dokonalá znalost prostředí a úzká spolupráce s dodavateli budou hlavní předností našich produktů. Samozřejmě máme připravené akční sazby pro všechny typy financování.

V tomto oboru jsme byli průkopníky financování a také z pohledu podílu na trhu financováni technologií jsme významným hráčem. Účastí na veletrhu naplňujeme naší filozofii klientského přístupu. Komunikace s klientem, přesné definování jejich potřeb, znalost specifik oboru a flexibilita zaručují naším klientům nejlepší možný servis a nabídku produktů. Po jednání u dodavatelů technologií si klient na našem stánku vyřeší financování a z veletrhu odchází s ucelenou představou svého projektu. Na stánku uvítáme klienty, kteří potřebují financovat jednotlivý stroj nebo hledají partnera pro financování svých projektů v oboru zpracování dřeva.

Krize poznamenala každou firmu. Je důležité, jak se firma z krize poučí, nastaví svoje produkty a práci se svými zákazníky. Musím říci, že naší společnosti se tyto kroky daří. Součástí je také být co nejblíže naším klientům a těšíme se na setkání v Brně.

Datum: 20.9.2013 8:30:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště