Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

WETO AG představí v Brně nejnovější verzi programu pro dřevostavby

12.7.2013

Zcela novou verzi profesionálního programu VisKon V7 pro kompletní dřevostavby představí firma WETO AG z bavorského Tittlingu na Mezinárodním veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, který se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 22.-25.října 2013.

WETO AG představí v Brně nejnovější verzi programu pro dřevostavby

Dřevostroj Čkyně představí na veletrhu WOOD-TEC technologické linky

12.7.2013

Dřevostroj Čkyně, a.s., která je dodavatelem komplexních technologických linek pro manipulaci, třídění a zpracování kulatiny, třídících stanic řeziva a technologií pro odsun a třídění odpadu, se již tradičně zúčastní letos v říjnu mezinárodního veletrhu WOOD-TEC v Brně.

Dřevostroj Čkyně představí na veletrhu WOOD-TEC technologické linky

WOOD-TEC 2013 – mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

25.6.2013

Ve dnech 22. – 25. října bude brněnské výstaviště opět po dvou letech patřit vystavovatelům a odborným návštěvníkům, kteří se pohybují v oblasti dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu.

WOOD-TEC 2013 – mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Sleva z pronájmu výstavní plochy do 31. května!

27.3.2013

Přípravy na letošní ročník jsou již v plném proudu, vystavovatelé mají stále možnost využít zvýhodněných cen za pronájem výstavní plochy, a to pokud zašlou svoji přihlášku do 31. května. Veletrh bude probíhat v nejmodernější části areálu brněnského výstaviště v pavilonech P a F a přilehlých volných plochách. V současné době je již část pavilonů obsazená a další vystavovatelé se stále hlásí.

Nábytkářský průmysl v ČR představuje špičkovou evropskou úroveň

22.3.2013

Nábytkářský průmysl, který je z větší části přímo navázán na průmysl stavební, se ekonomické krizi také nevyhnul. Postupný pokles prodeje nábytku od roku 2008 je přitom jedním z hlavních signálů útlumu stavebních činností v České republice, a to prakticky ve všech kategoriích, především při vybavení kanceláří a bytových jednotek – právě v důsledku hospodářské recese.

Trendy v oborech dřevozpracujícího průmyslu

21.3.2013

Situace v dřevozpracujícím průmyslu, který byl zasažen ekonomickou krizí, se v některých jeho odvětvích pomalu zlepšuje. „Od našich vystavovatelů máme informace, že v oblasti strojů a nástrojů dochází ke stagnaci trhu, či k mírnému oživení. Zákazníci již tolik nešetří a investice do strojů a nástrojů se pomalu obnovují a mají progresivní charakter,“ říká Miloň Mlčák.

WOOD-TEC 2013 s novým podtitulem

20.3.2013

Dřevařský veletrh WOOD-TEC, který se uskuteční ve dnech 22. – 25. října na brněnském výstavišti, má nový podtitul – Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl.

"Vrcholem letošního roku je bezpochyby WOOD-TEC v Brně,"

11.2.2013

říká Ing. Tomáš Vystyd, jednatel společnosti Felder-Group CZ

WOOD-TEC 2013: Každý odborný veletrh má svá specifika

31.1.2013

Na brněnském výstavišti se v říjnu letošního roku bude po dvou letech opět konat jeden z největších dřevařských veletrhů nejen v České republice, ale i v rámci nového prostoru Evropské unie - WOOD-TEC. Na průběh příprav, aktuální situaci, novinky, záměry a cíle jsme se zeptali nově jmenovaného ředitele veletrhu, pana Ing. Miloně Mlčáka.

WOOD-TEC 2013: Každý odborný veletrh má svá specifika

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR převzalo záštitu nad veletrhem WOOD-TEC 2013

9.1.2013

Ministr průmyslu a obchodu MUDr. Martin Kuba udělil záštitu letošnímu mezinárodnímu veletrhu strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl WOOD-TEC.

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR převzalo záštitu nad veletrhem WOOD-TEC 2013

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště