Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
29.10. - 1.11. 2019

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Freewood představí novinky i nejvíce žádané stroje

16.9.2013

Českou premiéru bude mít na veletrhu WOOD-TEC v Brně horkovzdušná sušárna řeziva BIGonDRY s integrovaným přímým plynovým vytápěním, kterou ve své expozici představí společnost Freewood s.r.o.

Freewood představí novinky i nejvíce žádané stroje

SMARTeye - odsávání, které funguje a šetří samo

16.9.2013

Zvyšování cen energií nutí provozy hledat nová řešení úspor při zanechání stejného výkonu. Na veletrhu WOOD-TEC představí společnost GreMi KLIMA CZ nový systém SMARTeye, který nabízí řešení v úspoře provozních nákladů při odsávání pilin při obrábění dřeva. Systém optimalizace odsávání, který vyvinula společnost GreMi KLIMA CZ, umí zajistit vysoký výkon a přitom šetří nejen cenu za elektrickou energii.

SMARTeye  - odsávání, které funguje a šetří samo

Nová řídící jednotka CBD6S od LINAK: malá, lehká, minimální spotřeba energie

16.9.2013

Firma LINAK C&S představí na veletrhu WOOD-TEC portfolio elektricky zvedacích sloupků pro nábytek, polohování kancelářských stolů a výrobních pracovišť a jejich kompletní systémy. Novinkami v expozici budou nové sloupky DL12 a DL17 řady DESKLINE s pohonem umístěným v ose sloupku a také nová řídící jednotka CBD6S.

Nová řídící jednotka CBD6S od  LINAK: malá, lehká, minimální spotřeba energie

LEITZ se přizpůsobuje trendům trhu – vyrábět hospodárně i malé zakázky

16.9.2013

Řadu novinek, které budou mít na veletrhu WOOD-TEC českou premiéru, představí firma LEITZ - nástroje s.r.o. V rámci své expozice se zaměří na nástroje pro CNC horní obráběcí centra, zejména pro aplikace při výrobě nábytkových dílců.

LEITZ se přizpůsobuje trendům trhu – vyrábět hospodárně i malé zakázky

BLUM opět představí dokonalé kování, stroje i software DYNALOG

6.9.2013

Firma BLUM na letošním veletrhu WOOD-TEC tradičně představí průřez celým svým portfoliem - novinky v oblasti výklopů, výsuvů i nábytkových závěsů. Bude prezentovat také stroje pro zpracování nábytkového kování, které doplňují její sortiment a v Brně je o ně vždy ze strany truhlářů a výrobců nábytku zájem. Na stánku firmy BLUM zájemci najdou i prezentaci softwarové podpory pro zpracování kování pod názvem DYNALOG, ale také ukázku služeb e-services.

BLUM opět představí dokonalé kování, stroje i software DYNALOG

RH+ nabídne frézy pro CNC stroje nebo levnou okenní sadu EURO 92

6.9.2013

Kompletní portfolio svého výrobního programu dřevoobráběcích nástrojů představí na veletrhu WOOD-TEC firma Jaromír Horský, RH+.

WOOD-TEC: Veletrh s vůní dřeva

22.8.2013

Ve dnech 22. – 25. října se na brněnském výstavišti uskuteční již tradiční mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Tento svátek všech milovníků dřeva se koná jednou za dva roky a letos jde již o třináctý ročník. WOOD-TEC se za dobu svého konání dostal do popředí významných veletrhů v tomto oboru a získal postavení klíčového odborného veletrhu v oblasti zpracování dřeva v novém prostoru Evropské unie.

WOOD-TEC: Veletrh s vůní dřeva

Výrobce sušáren řeziva KATRES představí kompletní výrobní program

6.8.2013

Firma KATRES spol. s r. o. je jedním z předních světových výrobců sušáren řeziva. Prezentace na veletrhu WOOD-TEC bude zahrnovat celý výrobní program: řady sušáren KAD a KSR (komorové konvekční sušárny zavážené VZV nebo kolejovými vozíky), tunelové a pásové sušárny, vysokoteplotní komory pro tepelnou modifikaci řeziva, pařící a sterilizační komory pro tepelné ošetření obalových materiálů podle standardu ISPM 15.

Výrobce sušáren řeziva KATRES představí kompletní výrobní program

Laserové měřicí systémy od FOERSTER TECOM

5.8.2013

Laserové produkty německého výrobce LAP – liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí senzory – představí na mezinárodním veletrhu WOOD-TEC v Brně firma FOERSTER TECOM s.r.o.

Laserové měřicí systémy od FOERSTER TECOM

Špičkové produkty společnosti PRINZ poprvé na veletrhu WOOD-TEC

4.8.2013

Hlavní produkty rakouské firmy PRINZ, která vyrábí řetězové kapovací pily a kapovací stanice, představí na veletrhu WOOD-TEC firma Ing. Martin Václavek. „Společnost PRINZ na českém trhu zatím svůj výrobní program neprezentovala a ráda by představila svoje hlavní produkty v oblasti řetězových kapovacích pil a stanic včetně příslušenství jako jsou pilové řetězy, vodící lišty, ruční pily, atd.,“ uvedl jednatel firmy Ing. Václavek.

Špičkové produkty společnosti PRINZ poprvé na veletrhu WOOD-TEC

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště