Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

SVAZ VÝROBCŮ DŘEVOZPRACUJÍCÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

17.9.2013

SVAZ VÝROBCŮ DŘEVOZPRACUJÍCÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ vznikl v roce 1991 jako výsledek snahy o prosazení společných požadavků výrobců dřevoobráběcích strojů a zařízení vůči orgánům státní správy a v rozvoji obchodních a výrobních možností.

SVAZ VÝROBCŮ DŘEVOZPRACUJÍCÍCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Rok 2013 – TOS slaví 65. výročí svého vzniku

17.9.2013

U příležitosti 65. výročí vzniku společnosti TOS Svitavy bychom Vás rádi pozvali na letošní WOOD-TEC - nejprestižnější veletrh v oblasti zpracování dřeva v novém prostoru Evropské unie, který se koná v termínu 22.-25.10. 2013 na brněnském výstavišti. Kromě nového frézovacího stroje FWH 650 představíme výsledky dalšího vývoje v řadě rozmítacích pil PWR.

Rok 2013 – TOS slaví 65. výročí svého vzniku

CLOU Bohemia s.r.o.

16.9.2013

Laky, lazury, mořidla, oleje a vosky na dřevo, šelakové výrobky, tmely a retušovací prostředky nabídne dřevozpracujícím firmám, truhlářům, stolařům, restaurátorům ale i kutilům na říjnovém veletrhu WOOD-TEC v Brně firma CLOU Bohemia s.r.o.

CLOU Bohemia s.r.o.

Freewood představí novinky i nejvíce žádané stroje

16.9.2013

Českou premiéru bude mít na veletrhu WOOD-TEC v Brně horkovzdušná sušárna řeziva BIGonDRY s integrovaným přímým plynovým vytápěním, kterou ve své expozici představí společnost Freewood s.r.o.

Freewood představí novinky i nejvíce žádané stroje

SMARTeye - odsávání, které funguje a šetří samo

16.9.2013

Zvyšování cen energií nutí provozy hledat nová řešení úspor při zanechání stejného výkonu. Na veletrhu WOOD-TEC představí společnost GreMi KLIMA CZ nový systém SMARTeye, který nabízí řešení v úspoře provozních nákladů při odsávání pilin při obrábění dřeva. Systém optimalizace odsávání, který vyvinula společnost GreMi KLIMA CZ, umí zajistit vysoký výkon a přitom šetří nejen cenu za elektrickou energii.

SMARTeye  - odsávání, které funguje a šetří samo

Nová řídící jednotka CBD6S od LINAK: malá, lehká, minimální spotřeba energie

16.9.2013

Firma LINAK C&S představí na veletrhu WOOD-TEC portfolio elektricky zvedacích sloupků pro nábytek, polohování kancelářských stolů a výrobních pracovišť a jejich kompletní systémy. Novinkami v expozici budou nové sloupky DL12 a DL17 řady DESKLINE s pohonem umístěným v ose sloupku a také nová řídící jednotka CBD6S.

Nová řídící jednotka CBD6S od  LINAK: malá, lehká, minimální spotřeba energie

LEITZ se přizpůsobuje trendům trhu – vyrábět hospodárně i malé zakázky

16.9.2013

Řadu novinek, které budou mít na veletrhu WOOD-TEC českou premiéru, představí firma LEITZ - nástroje s.r.o. V rámci své expozice se zaměří na nástroje pro CNC horní obráběcí centra, zejména pro aplikace při výrobě nábytkových dílců.

LEITZ se přizpůsobuje trendům trhu – vyrábět hospodárně i malé zakázky

BLUM opět představí dokonalé kování, stroje i software DYNALOG

6.9.2013

Firma BLUM na letošním veletrhu WOOD-TEC tradičně představí průřez celým svým portfoliem - novinky v oblasti výklopů, výsuvů i nábytkových závěsů. Bude prezentovat také stroje pro zpracování nábytkového kování, které doplňují její sortiment a v Brně je o ně vždy ze strany truhlářů a výrobců nábytku zájem. Na stánku firmy BLUM zájemci najdou i prezentaci softwarové podpory pro zpracování kování pod názvem DYNALOG, ale také ukázku služeb e-services.

BLUM opět představí dokonalé kování, stroje i software DYNALOG

RH+ nabídne frézy pro CNC stroje nebo levnou okenní sadu EURO 92

6.9.2013

Kompletní portfolio svého výrobního programu dřevoobráběcích nástrojů představí na veletrhu WOOD-TEC firma Jaromír Horský, RH+.

WOOD-TEC: Veletrh s vůní dřeva

22.8.2013

Ve dnech 22. – 25. října se na brněnském výstavišti uskuteční již tradiční mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC. Tento svátek všech milovníků dřeva se koná jednou za dva roky a letos jde již o třináctý ročník. WOOD-TEC se za dobu svého konání dostal do popředí významných veletrhů v tomto oboru a získal postavení klíčového odborného veletrhu v oblasti zpracování dřeva v novém prostoru Evropské unie.

WOOD-TEC: Veletrh s vůní dřeva

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště