Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Revoluční systém skrytých zárubní společnosti TWIN

7.10.2013

Zcela novým řešením a novinkou v rámci veletrhu WOOD- TEC 2013, kterou představí ve své expozici firma TWIN s.r.o., je univerzální systém skrytých zárubní Xinnix. Ty umožňují montáže standardních velikostí interiérových dveří otvíraných ven či dovnitř, vlevo i vpravo.

Trendwood představí nejnovější výsuv LEGRABOX

26.9.2013

Novinky z oblasti nábytkového a stavebního kování představí na veletrhu WOOD-TEC v Brně firma Trendwood – twd s.r.o. Největším hitem bude výsuv LEGRABOX , nejnovější produkt firmy Blum. „Již z předešlých let víme, že firma Blum určuje trend v oblasti nábytkového kování, a proto očekáváme zájem o tuto novinku,“ uvedl Igor Patráš jr., obchodní ředitel firmy.

HRANIPEX představí Expres kolekci nábytkových hran a řadu dalších novinek

23.9.2013

Širokou škálu nábytkových hran bude na říjnovém veletrhu WOOD-TEC prezentovat HRANIPEX a.s. V rámci EXPRES kolekce představí cca 1 100 ABS dekorů. „V letošním roce jsme uvedli na trh již více než 150 novinek, vyvzorovaných k etablovaným dodavatelům LDTD včetně Kronospan, Egger, Senosan, Kaindl a dalším. Pro technologie olepování LASER TECH a airTec nabízíme PP hrany a na kolekci ABS hran nanášíme tzv. funkční vrstvu,“ uvedla Zuzana Svobodová, marketing manager firmy.

Nové čerpadlo AIRMIX® pro menší výrobce

23.9.2013

Profesionální stříkací a lakovací techniku - stříkací pistole, čerpadla a stříkací systémy bude prezentovat na veletrhu WOOD-TEC firma KREMTECH SPRAYING SYSTEMS, s.r.o. Novinkou letošního roku je nové čerpadlo-AIRMIX® 10-C18.

Nové čerpadlo AIRMIX® pro menší výrobce

Egger představí novinky, které mění trendy v interierovém designu a posouvají je o třídu výš

20.9.2013

EGGER, přední mezinárodní výrobce desek na bázi dřeva, představí na veletrhu WOOD-TEC celou škálu produktů ze svého portfolia. Ruku v ruce se sloganem „Více ze dřeva“ nabízí EGGER kromě samotného řeziva i komplexní sortiment desek (dřevotřískové, OSB a MDF).

Egger představí novinky, které mění trendy v interierovém designu a posouvají je o třídu výš

Nová verze kmenové pásové pily firmy PILOUS

20.9.2013

Novou kmenovou pásovou pilu CTR 750 představí tradiční vystavovatel veletrhu WOOD-TEC v Brně firma PILOUS- pásové pily, spol. s r.o. Jde o větší verzi legendárního modelu CTR 520, který zcela změnil přístup k prvotnímu zpracování dřeva pro malé uživatele. První na světě používá jako řezný nástroj bimetalový pilový pás na kov.

Nová verze kmenové pásové pily firmy PILOUS

Pomůžeme Vám růst

20.9.2013

Pro veletrh WOOD TEC jsme připravili nabídku financování postavenou na míru segmentu zpracování dřeva. Specifika oboru zpracování dřeva nezapadají přesně do standardu běžného financování. Tento fakt jsme zohlednili při tvorbě produktů financování technologii.

Pomůžeme Vám růst

Společnost Sherwin-Williams na veletrhu WOOD-TEC již po sedmé

19.9.2013

Společnost Sherwin-Williams Czech Republic spol. s r.o. představí na letošním veletrhu WOOD-TEC kompletní portfolio materiálů a řešení povrchové úpravy dřeva, značek Becker Acroma a Arti. Zaměří se zejména na venkovní materiály, povrchovou úpravu oken a venkovních dveří a též na oleje a vosky, materiály určené hlavně pro středně velké zákazníky.

Společnost Sherwin-Williams na veletrhu WOOD-TEC již po sedmé

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště