Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
29.10. - 1.11. 2019

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

ROJEK nabízí řadu novinek, pomocí nových technologií snížila firma ceny finálních výrobků

22.10.2013

Rozsáhlou expozici v pavilonu P na veletrhu WOOD-TEC má tradičně společnost ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. V současnosti je filosofií firmy hledat taková technologická řešení u dřevoobráběcích strojů, která požadují firmy pro své výrobky. Jde o úsporná opatření při zachování plné funkce stroje. „Na veletrhu se nám daří, od prvních hodin po otevření jsme už uzavřeli čtyři konkrétní obchody,“ uvedl výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Evžen Rojek.

ROJEK nabízí řadu novinek, pomocí nových technologií snížila firma ceny finálních výrobků

K oživení dřevozpracujícího průmyslu pomáhá i WOOD-TEC

22.10.2013

V dřevozpracujícím průmyslu v České republice nastalo oživení. V lednu až srpnu letošního roku došlo k nárůstu tržeb o 3,6 procenta, meziročně se zvýšil export na 7,6 procent a potěšitelné je, že se zvýšila i produktivita práce, a to o 5 procent. Tyto výsledky jsou pro tento sektor lepší, než jsou výsledky za celý zpracovatelský průmysl. Řekl to při příležitosti slavnostního zahájení 13. mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC ředitel sekce průmyslu Ministerstva průmyslu a obchodu Eduard Muřický.

K oživení dřevozpracujícího průmyslu pomáhá i WOOD-TEC

WOOD-TEC, svátek všech milovníků dřeva, opět na brněnském výstavišti

21.10.2013

Nová technologie pro vysokoteplotní úpravu dřeva, kmenová pásová pila řady CTR k prvotnímu zpracování dřeva pro malé uživatele, která první na světě používá jako řezný nástroj bimetalový pilový pás na kov a řeže bez úprav zubů všechny druhy dřeva či neviditelná zárubeň s estetickým efektem hladké plochy splývající s interiérem. To jsou jen některé novinky, které od 22. do 25. října představí již 13. ročník mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC 2013.

WOOD-TEC, svátek všech milovníků dřeva, opět na brněnském výstavišti

Pro prestižní vzhled Vašeho interiéru a správnou montáž oken

21.10.2013

Těsnicí profily G2G a podkladové profily PURENIT pro montáž oken představí poprvé na veletrhu WOOD-TEC v pavilonu F společnost Okentěs, spol. s r.o. Vedle novinek návštěvníci v expozici najdou široký výběr těsnění, kartáčů i kartáčků, silikonové profily na přetěsnění PVC oken, stejně jako stříkaná lepidla North Star v kanystru, skryté kování Cemom Moatti. Nebude chybět ukázka funkce automatického padacího dveřního práhu od výrobce - firmy Planet.

Pro prestižní vzhled Vašeho interiéru a správnou montáž oken

INOVAČNÍ PLATFORMA PRO ZVÝŠENÍ KONKURENCESCHOPNOSTI ČTPLH

15.10.2013

Česká technologická platforma lesního hospodářství a navazujících průmyslových odvětví Vás zve na úvodní seminář k představení projektu.

INOVAČNÍ PLATFORMA PRO ZVÝŠENÍ KONKURENCESCHOPNOSTI ČTPLH

Revoluční systém skrytých zárubní společnosti TWIN

7.10.2013

Zcela novým řešením a novinkou v rámci veletrhu WOOD- TEC 2013, kterou představí ve své expozici firma TWIN s.r.o., je univerzální systém skrytých zárubní Xinnix. Ty umožňují montáže standardních velikostí interiérových dveří otvíraných ven či dovnitř, vlevo i vpravo.

Trendwood představí nejnovější výsuv LEGRABOX

26.9.2013

Novinky z oblasti nábytkového a stavebního kování představí na veletrhu WOOD-TEC v Brně firma Trendwood – twd s.r.o. Největším hitem bude výsuv LEGRABOX , nejnovější produkt firmy Blum. „Již z předešlých let víme, že firma Blum určuje trend v oblasti nábytkového kování, a proto očekáváme zájem o tuto novinku,“ uvedl Igor Patráš jr., obchodní ředitel firmy.

HRANIPEX představí Expres kolekci nábytkových hran a řadu dalších novinek

23.9.2013

Širokou škálu nábytkových hran bude na říjnovém veletrhu WOOD-TEC prezentovat HRANIPEX a.s. V rámci EXPRES kolekce představí cca 1 100 ABS dekorů. „V letošním roce jsme uvedli na trh již více než 150 novinek, vyvzorovaných k etablovaným dodavatelům LDTD včetně Kronospan, Egger, Senosan, Kaindl a dalším. Pro technologie olepování LASER TECH a airTec nabízíme PP hrany a na kolekci ABS hran nanášíme tzv. funkční vrstvu,“ uvedla Zuzana Svobodová, marketing manager firmy.

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště