Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Součástí veletrhu WOODTEC 2020 je
nový projekt Digitální živnostník


WOODTEC je zásadním veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku, jeho návštěvníci jsou především odborníci z oborů zpracování dřeva a výroba nábytku. Součástí ročníku 2020 je projekt zaměřený na podporu živnostenského podnikání především prostřednictvím digitálních technologií. 

Jeho důležitost potvrzují partnerství důležitých českých i mezinárodních profesních sdružení – EUMABOIS, Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazu výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstva dřevozpracujících podniků v ČR, Asociace českých nábytkářů a Klastru českých nábytkářů. Hlavní výhodou veletrhu WOODTEC je dlouhodobě osvědčená koncepce a stálá návštěvnost zhruba deseti tisíc odborníků z oblasti výroby nábytku a zpracování dřeva. Téměř tři čtvrtiny návštěvníků mají rozhodovací pravomoc. WOODTEC 2020 se uskuteční v třídenním termínu od středy 21. do pátku 23. října.

Digitální živnostník

Většinu návštěvníků veletrhu WOODTEC tvoří živnostníci, kteří jsou početně největší skupinou výrobců nábytku v České republice. Kromě řešení souvisejících s hlavní náplní jejich podnikání jim chceme nabídnout také informace a služby umožňující jednodušeji a rychleji zvládat podpůrné činnosti – administrativu, poptávky, kalkulace, prodej, účetnictví, reklamu a vše další, co je pro podnikání nutné, ale je pouze podporou hlavního předmětu podnikání. Pátek je na veletrhu určen odborným školám – budoucím živnostníkům, kteří se potřebují s problematikou podnikání seznámit. Aktuální situace související s koronavirovou nákazou všechny přesvědčila, že digitální řešení jsou výrazným pomocníkem, který je jen málo ovlivnitelný vnější situací. Na veletrh proto zveme všechny, kteří mohou svá digitální řešení živnostníkům a malým firmám nabídnout. Efekt veletržní prezentace je dlouhodobý, WOODTEC je zavedený projekt s téměř třicetiletou historií a pro vystavovatele je zárukou efektivní prezentace.

Nejvýhodnější cena za výstavní plochu platí do konce června.

Jak se přihlásit

 

 

Datum: 29.5.2020 11:09:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště