Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Nový dveřní závěs z TKZ Polná

 

TKZ ESPRIT - závěs dveřní, seřiditelný ve třech směrech, skrytý na dveře bez polodrážky, bude mít premiéru na veletrhu WOOD-TEC ve své expozici firma TKZ Polná, s.r.o. Závěs Esprit je ideálním řešením pro použití v moderních kancelářích, veřejných budovách, při stavbách bytů a rodinných domů. Plynulé 3D nastavení umožňuje optimální seřízení dveřního křídla k zárubni, nedochází k tepelným únikům. Jde o vysoce kvalitní závěs, který je testován na 200 000 cyklů, a to bez údržby výrobku. Vyznačuje se tichým provozem a spolehlivostí i při intenzivním používání.

Jsme pravidelným vystavovatelem na veletrhu WOOD-TEC. Naší cílovou skupinou jsou především výrobci dveří a oken. Vedle oslovení nových výrobců se v Brně chceme setkat i se stávajícími odběrateli. Naše firma bude prezentovat představitele z našeho běžného sortimentu – od klasických závěsů k zadlabání, přes panty k zašroubování, repliky historických pantů, až po závěsy moderních tvarů seřiditelné ve třech směrech,“ uvedla Eva Kousalová, vedoucí propagace.

Společnost TKZ Polná, spol. s r.o. je renomovaným českým výrobcem stavebního a nábytkového kování s více než stoletou tradicí výroby. Svým širokým záběrem sortimentu dokáže uspokojit zákazníky z řad velkoobchodů až po drobné podnikatele.
Do výrobního programu patří jak sériová, tak zakázková výroba od moderních závěsů až po historické repliky. Sortiment nabízí závěsy k zašroubování stavební a nábytkové, závěsy okenní, dveřní, vratové, tyčové, kloubové, atypické, nábytkové kování, ozdobné návleky (krytky) na panty dveří a oken. Nechybí řada dveřních závěsů seřiditelných ve třech osách – TRIO, EXPERT,  3D; montážní přípravky, upínací elementy. Od roku 2012 vyrábí také koupelnové doplňky. Podnik je certifikován dle evropské normy ISO 9001:2008 a držitelem značky ČESKÝ VÝROBEK.

Datum: 23.7.2015 11:01:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště