Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Novinka - malá granulační linka pro domácí využití z produkce KOVO NOVÁK

 

Novinku roku 2015 - Granulátor MG100 BONSAI – představí na veletrhu WOOD-TEC firma KOVO NOVÁK. Dále bude prezentovat peletovací linku a drtiče na hoblovačky a piliny. 

Granulátor MG100 BONSAI je malé zařízení na výrobu granulí a pelet z pilin, slámy, biomasy, papíru, šrotu apod. Stroj je výborný zejména pro domácí použití. „Vyslyšeli jsme přání mnoha našich zákazníků, a to vyrobit zařízení, na kterém by si mohli sami z vlastních surovin vyrábět peletky na topení nebo granule na krmení. Naším cílem bylo vyvinout malou granulační linku, kterou by si mohl každý běžný spotřebitel zapnout doma do zásuvky a přitom měla výkon alespoň 100 kg/hod. Peletizační linka vyniká naší vlastní jedinečnou konstrukcí a nemá svou velikostí a parametry na trhu u nás ani v zahraničí obdoby. Je určená především pro ty, kteří si chtějí výrobu peletek a granulí spolehlivě zajišťovat sami,“ uvedl majitel firmy Jan Novák. Granulátor MG100 BONSAI má příkon 6 kW/hod., dosahuje výkon až 150 kg/hod., rozměry 1300 x 700 x 700  mm a jeho hmotnost je 180 kg.

Firma KOVO NOVÁK je pravidelným účastníkem veletrhu WOOD-TEC. „Cílem naší prezentace je propagace a představení našich výrobků a zejména novinek,“ konstatoval jednatel rodinné firmy s několika generační tradicí. Od roku 1992 se zabývá výrobou a prodejem zemědělské techniky a patří mezi největší výrobce zemědělské techniky v ČR. Před deseti lety se začala soustředit na vývoj zařízení pro ekologické spalování biopaliv a zařízení na výrobu pelet. V oblasti využití biopaliv firma získala několik českých i zahraničních ocenění a v roce 2005 oprávnění používat chráněný znak "ČESKÝ VÝROBEK".

Datum: 12.8.2015 13:55:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště