Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Nové čerpadlo AIRMIX® pro menší výrobce

 

Profesionální stříkací a lakovací techniku - stříkací pistole, čerpadla a stříkací systémy bude prezentovat na veletrhu WOOD-TEC firma KREMTECH SPRAYING SYSTEMS, s.r.o. Novinkou letošního roku je nové čerpadlo-AIRMIX® 10-C18.

Výhodou tohoto zařízení je minimální naplnění stříkaného materiálu, netvoří se nadměrný odpad. Nízký převodový poměr umožní stříkání na minimálním výstupním tlaku, tím se stává nejúspornějším zařízením na trhu v kategorii AIRMIX®. Čerpadlo je vhodné pro menší zakázkové výrobce interiérů a pro aplikaci PUR laků i RAL odstínů a dalších běžných nátěrových hmot.

„Naše účast na veletrhu WOOD-TEC se stala tradicí pro prezentaci našich produktů. Cílem je získat nové obchodní partnery, kteří se zabývají povrchovou úpravou dřeva a kovu. Ekonomická krize se naší firmy nedotkla, naopak stávající ekonomická situace nutí firmy k dokonalejší povrchové úpravě, ale současně s nižšími náklady,“ řekl  Dušan Prosický za  KREMTECH SPRAYING SYSTEMS, s.r.o. Její zástupce KREMLIN-REXSON pro ČR, se zabývá prodejem a servisem aplikační stříkací techniky KREMLIN –REXSON pro průmysl a vybavení lakoven. Portfolio firmy zahrnuje vzduchové stříkací pistole s možností přetlaku, klasické konvenční, nízkotlaké a systém HVLP, systém AIRIMX® (patent firmy KREMLIN) a vysokotlaký stříkací systém Airless.

Datum: 23.9.2013 9:12:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště