Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

NEXNET představí nejnovější softwarové produkty pro výrobu nábytku

 

Společnost NEXNET a.s. bude prezentovat na veletrhu WOOD-TEC Alpacam – CAD/CAM systém pro obrábění dřeva nebo dřevu podobných materiálů, plastů, minerálů a kovů a Cabinet Vision software pro zakázkovou výrobu nábytku. Jako každý rok představí opět novinky: Alphacam verze 2015 R2 – pokročilá automatizace; Cabinet Vision 9 – nové technologie, ukázky moderních trendů ve výrobě – nesting.

NEXNET, a.s. poskytuje služby v oblasti prodeje a technické podpory CAD/CAM aplikací. Nabízí softwarové produkty společností Vero Software, SpaceClaim Corporation a Roboris - softwary Alphacam, Cabinet Vision, SpaceClaim a Eureka. K těmto produktům zajišťuje kompletní servis včetně lokalizace, technické podpory a školení.

„Jsme pravidelným vystavovatelem na veletrhu WOOD-TEC. Cílem naší letošní prezentace je ukázat našim zákazníkům a případným zájemcům nové funkce v systémech Alphacam a Cabinet Vision a předat informace o nových trendech pro výrobu nábytku, dřevo obrábění a řízení CNC strojů.“ uvedla Bc. Jana Vymětalová, marketing a podpora prodeje CAD/CAM.

Datum: 12.8.2015 13:55:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště