Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Nábytkářský den nabídne praktické informace i aktuální témata z oblasti výroby nábytku

 

Doprovodný program veletrhu WOOD-TEC 2017 začíná nabývat přesnější obrysy, doplnili jsme časy základních programových bloků. V programu pro nábytkáře, který je soustředěn do čtvrtka 2. listopadu, je určitě dobré si všimnout několika základních prvků:

  • Nábytkářský den bude zahájen diskuzí „Řešení nedostatku dřeva FSC pro nábytkářský průmysl“, které se zúčastní představitelé spolupracujících profesních sdružení a další diskutující, které postupně upřesníme.
  • Od 12:30 je připraven program pro malé firmy a živnostníky, kteří chtějí zefektivnit svou výrobu bez nákupu dalších strojů. Řeč bude o outsourcingu, a to nejen v oblasti výroby, ale například také dopravy nebo montáže.
  • Prakticky po celý den bude v provozu bezplatné poradenské centrum na stánku Klastru českých nábytkářů, kde budou výrobcům nábytku radit soudní znalec, odborník na dotace a odborník na normy.

Výrobcům nábytku by čtvrtek rozhodně neměl uniknout a doporučujeme jim zvolit k návštěvě právě tento den. Pokud se k návštěvě rozhodnete, nejvýhodnější je nákup vstupenky na webu.

Datum: 12.9.2017 9:53:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště