Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Možnosti financování strojů nabízí GE Money Leasing

 

Komplexní nabídku financování strojů bude prezentovat na veletrhu WOOD-TEC ve své expozici GE Money Leasing, s.r.o. Z nabízených možností financování si klient může vybrat z celé řady produktů finančního leasingu, úvěru a operativního leasingu. Na veletrhu WOOD-TEC bude GE Money Leasing prezentovat komplexní nabídku financování strojů, které jsou během WOOD-TECu představovány různými vystavovateli. Z nabízených možností financování si klient může vybrat z celé řady produktů finančního leasingu, úvěru a operativního leasingu.

Společnost GE Money Leasing je již tradičním vystavovatelem nejen na tomto veletrhu, ale i na Mezinárodním strojírenském veletrhu. „Při sestavování nabídek je pro nás důležitá osobní komunikace a individuální přístup, který umožňuje přizpůsobit se požadavkům a připravit financování na míru dle potřeb a přání zákazníka. To je i důvod, proč chceme být klientům nablízku přímo na veletrhu, kde se jejich nákupní plány teprve začínají realizovat,“ řekl vedoucí oboru stroje a technologie Ing. Petr Šesták..

Společnost GE Money Leasing, s.r.o. vznikla spojením tradice a odborné znalosti společnosti VB Leasing se silným zázemím skupiny GE Money. Pod novým názvem GE Money Leasing se představuje tato univerzální leasingová společnost jako všestranný a spolehlivý partner na financování s jistotou individuálního přístupu i odbornosti. Společnost GE Money Leasing se orientuje na financování osobních, užitkových a nákladních vozů, prostředků hromadné dopravy, strojů a technologických zařízení, kancelářské, zdravotnické a veterinární, zemědělské, lesnické, stavební, manipulační a komunální techniky.

„Cílem naší účasti na veletrhu WOOD-TEC je oslovit co nejširší okruh stávajících i nových potencionálních zákazníků v oboru dřevozpracujícího průmyslu. V podstatě je naším potencionálním zákazníkem každý, kdo přemýšlí o nákupu nového stroje a zároveň nedisponuje hotovými finančními prostředky na tento nákup nebo z jiných důvodů volí pro pořízení stroje formu externího financování. Samozřejmě se také těšíme na prezentaci novinek a zajímavostí z oboru dřevoobráběcích strojů. Jako specialisté na financování strojů a technologií je pro nás sledování odborných programů na veletrhu výzvou pro vzdělávání,“ dodal Ing. Petr Šesták.

Datum: 12.8.2015 13:55:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště