Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

LEITZ se přizpůsobuje trendům trhu – vyrábět hospodárně i malé zakázky

 

Řadu novinek, které budou mít na veletrhu WOOD-TEC českou premiéru, představí firma LEITZ - nástroje s.r.o. V rámci své expozice se zaměří na nástroje pro CNC horní obráběcí centra, zejména pro aplikace při výrobě nábytkových dílců.

„Pozornost soustředíme na sérii nástrojů řady Edge Expert a WhisperCut pro opracování hran ve vysoké kvalitě. Tyto nástroje se vyznačují uložením jednotlivý břitů pod úhlem 55° a řízeným odvodem třísky z místa obrábění. Dále představíme nářezový pilový kotouč VectorCut s revoluční geometrií a tvarem zubů, povlakované profilovací žiletky ProfilCut-Marathon, které díky dvojnásobné životnosti proti stávajícím žiletkám sníží hlavně výrobcům oken s nástroji Leitz spotřebu žiletek na polovinu. Výrobcům dřevostaveb nabídneme falcovací hlavu HeliCut, která umožňuje vyrábět dřevostavby v nábytkářské kvalitě,“ uvedl jednatel pro Česko a Slovensko ing. Petr Husenica.

 Leitz-nástroje s.r.o. je dceřinou společností koncernu LEITZ - výrobce nástrojů a nástrojových systémů pro strojní třískové obrábění dřeva, materiálů na bázi dřeva, plastů a neželezných materiálů. V České republice zabezpečuje prodej a servis (broušení nástrojů) ve vlastních pobočkách v Praze, Brně, Prachaticích a Hradci Králové. „Účast na veletrhu WOOD-TEC považujeme za kvalitní a důstojnou prezentaci našich produktů a služeb českým a slovenským zákazníkům. Naším cílem je oslovit ty zákazníky, kteří hledají kompletní řešení pro zvýšení kvality a hospodárnosti jejich výrobních procesů v oblasti obrábění,“ řekl Husenica.  Dodal, že ekonomická krize způsobila u zákazníků přechod od velkokapacitních technologií k flexibilním, které umožňují hospodárně vyrábět i množstevně malé zakázky v různých modifikacích. Tomuto trendu se musela přizpůsobit i konstrukce nástrojů, které v současnosti umožňují vyrábět metodou profilsplitting různé profily nebo opracovávat různé druhy materiálů.

Datum: 16.9.2013 11:05:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště