Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Kolpa na veletrhu WOOD-TEC 2017

 

Společnost Kolpa, d.d. Metlika, založená v roce 1978, sídlí v městečku Metlika na jihu Slovinska. Centrální poloha v Evropě umožňuje efektivní podporu prodejních sítí a rychlou realizaci všech tržních aktivit. Jsme výrobcem vybavení pro koupelny ve střední a jihovýchodní Evropě pod značkou Kolpa san. Koupelnové high-end zařízení Kolpa san a program kompozitních materiálů Kerrock, které mají mimořádné technologické vlastnosti, jsou úspěchy, na které jsme oprávněně hrdí.

Jsme společnost orientovaná na export, která prodává až 80% svých výrobků na evropských trzích; obchodní aktivity máme ve 44 zemích. Za produkty jsme získali čestné uznání v soutěži Reddot Design Award v roce 2007 a 2010; stále se rozšiřujeme po celém světě.

Na výstavě WOODTEC prezentujeme pevný povrchový materiál Kerrock (desky, dřezy, umyvadla).

Kerrock je kompozitní materiál, který vypadá a působí jako kámen, ale ve skutečnosti je na bázi akrylu. Kompozice se vyrábí smícháním akrylového polymeru s hydroxidem hlinitým, které jsou oba zcela bezpečné jak pro lidi, tak celkově pro životní prostředí.

Neporézní, homogenní, inertní a netoxický povrch je odolný vůči většině nárazů, vyskytujícím se v prostředích intenzivního používání. Je naprosto pevný, celobarevný a může být vyrobený s neviditelnými klouby. Může být za tepla tvarovaný pro vytvoření 2D a 3D designových objektů a se 3D směrováním za použití digitální řídicí frézky (CNC). Díky své průsvitné povaze se používá k vytváření světla nebo světelných efektů v aplikacích. Kerrock Lumino nabízí řadu světlých, vysoce průsvitných barev, které mohou být použity k vytvoření atmosféry ve vašich obchodních prostorách a otevírají nové možnosti pro návrháře a architekty. Jelikož Kerrock je celistvě pevný, máte možnost do Kerrocku vykreslit vzory pro vyobrazení loga obchodu nebo vytvoření značky, která může být podsvícená, aby ukázala svůj vzhled.

Kerrrock nabízí také specifický produkt pro exteriér s mimořádnou odolností proti UV záření, stejně jako řadu s vylepšenou antibakteriální odolností, určenou pro nemocniční prostředí.

Kerrock je snem všech výrobců, protože může být zpracován mnoha způsoby. Ohněte jej, tvarujte, za tepla ohýbejte, gravírujte! Co děláte s Kerrockem, je opravdu jen na vaší fantazii! Kerrock lze zpracovávat stejným způsobem jako dřevo za použití obvyklých dřevoobráběcích strojů. Můžete použít téměř všechny metody ke zpracování dřeva: řezání, vrtání, krájení, broušení, frézování, leštění, lepení a tepelný design. Kerrock vám umožňuje vytvořit prakticky bezproblémové struktury a plastiky, abyste dosáhli požadovaného designu.

Ať už se jedná o oblasti stravovacích služeb, pokladny, výstavní vitríny, obklady stěn, nábytek nebo šatny, Kerrock je všestranný a odolný, a tak nabízí dokonalé řešení. Možnosti barvy a textury jsou neomezené a při správném čištění je zajištěna nepórovitá struktura.

Získal požární klasifikaci „zpomalovače hoření“, což znamená, že splňuje požární třídu B-s1, d0 podle EN 13501-1 evropské normy. Této klasifikace je dosaženo bez přídavku halogenovaných zpomalovačů hoření, což činí materiál netoxický.

Jeho požární odolnost znamená, že může být využíván jak v domácnostech, tak komerčně tam, kde jsou zavedena zvýšená protipožární opatření, jako je letiště, metro, nákupní střediska, obchody, výstavy nebo obložení interiérů.

Pro firmu Kerrock MF získáváme také certifikát MED (Směrnice o námořním zařízení) - znamená to, že materiály a zařízení, kryté značkou MED, mohou být použity na lodích. Jsou označené značkou shody „wheel mark'“.

Datum: 4.9.2017 14:19:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště