Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Japonské vysokofrekvenční generátory budou mít svou českou premiéru

 

Vysokofrekvenční generátory pro lepení, sušení a ohýbání dřeva z produkce japonské firmy Yamamoto Vinita představí na veletrhu WOOD-TEC  ve své expozici KGK Czech s.r.o. Novinkou je nová řada kompaktních CE certifikovaných vysokofrekvenčních generátorů TECNOGENET pro rychlé vytvrzení spojů lepených vodou rozpustnými lepidly.

Tyto generátory jsou snadno přenosné (hmotnost pouhých 30 kg, kolečka) a jejich výhodou je i fakt, že používají běžné elektrické napětí 230 V. Maximální výkon vysokofrekvenčního generátoru je 400 W. Ke generátorové jednotce lze pomocí koaxiálního kabelu připojit 3 typy aplikátorů vysokofrekvenčních vln: bodový GUN, žehličku IRON, nebo upínkový CLAMP. Zařízení je ideální pro nabytkářské firmy, truhlárny, dekoratéry, designéry a další provozy, kde je potřeba zkrátit dobu vytvrzení spojů lepených vodou ředitelnými lepidly.

Yamamoto Vinita vyrábí vysokofrekvenční generátory i jiná zařízení dle požadavků klientů. Vysokofrekvenční generátory dokážou zahřívat různorodé materiály zevnitř. Jako vedoucí společnost v této technologické oblasti má značný tržní podíl v Asii a samozřejmě v Japonsku. Vysokofrekvenční technologie Yamamoto Vinita dokáže kontrolovat nejen teplotu, ale i distribuci tepla a další charakteristiky. Nachází tak využití v rozličných oblastech jako je sušení a ohýbání dřeva, svařování plastů, rozmrazování zmrazených potravin, či sušení keramiky. Yamamoto Vinita se hlásí k společenské odpovědnosti využíváním čisté technologie vysokofrekvenčního zahřívání, a tím  přispívá ke globálním ekologickým tématům.

„Veletrh WOOD-TEC 2015 bude pro nás první ročník. Yamamoto Vinita se pravidelně účastní světových dřevařských veletrhů a WOOD-TEC 2015 je součástí snahy etablovat se i na trzích mimo Japonsko. Chceme oslovit všechny zpracovatele dřeva, malé podniky, ale i velké výrobce, pro něž jsme schopni navrhnout technologická řešení na míru,“ doplnil Mgr. Alam Rezner, Sales manager KGK Czech s.r.o.

Datum: 13.7.2015 11:45:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště