Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
29.10. - 1.11. 2019

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

IGM: značce POWERMATIC pomáhají i videa amerických truhlářů

 

Nabídka stánku společnosti IGM určitě zaujme řemeslníky, kteří uvažují o tom, jak vybavit či inovovat svoji truhlářskou dílnu. IGM zde představuje dřevoobráběcí stroje, nástroje a přípravky značek, které na českém trhu zastupuje, jako jsou CMT, JET, IGM a nově POWERMATIC. „Tato americká značka má na WOOD-TECu premiéru a ukazuje se, že je pro zákazníky velice lákavá,“ říká David Elis, manažer prodeje IGM nástroje a stroje.


POWERMATIC patří od roku 1921 k předním výrobcům dřevoobráběcích strojů na severoamerickém trhu. I v dnešní době jsou stroje této značky velmi oblíbené mezi truhláři, zejména pro svoji pevnou konstrukci, design, výkon i cenovou dostupnost. „V Brně vystavujeme soustruh a válcovou brusku. Jsou to stroje, které jsou určeny především pro menší truhlářské dílny, ale stejně tak mohou ve velkých výrobách posloužit jako doplňkový stroj. Velmi nám pomáhá, že návštěvníci WOOD-TECu tuto americkou značku dobře znají z internetu, neboť tamní truhláři často natáčejí instruktážní videa a zveřejňují je na YouTube, což velmi napomáhá i prodeji. Pro zákazníka je nejdůležitější poměr cena – výkon, kdy nemusí investovat miliony, ale za tisíce si může pořídit jedinečný stroj, který může používat jak v profesionální, tak kutilské dílně,“ dodává David Elis.

Průběh prvních dvou veletržních dnů hodnotí manažer prodeje pozitivně. „Včerejší den byl opravdu výborný, vůbec jsme se nezastavili. Také vnímám, že výstaviště udělalo více pro propagaci, zaznamenal jsem ji na internetu, na webu i na Facebooku, a myslím si, že se to projevuje v letošní návštěvnosti. Zákazníci objednávají a my jsme spokojeni,“ říká David Elis.

Datum: 2.11.2017 14:15:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště