Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

HRANIPEX představí Expres kolekci nábytkových hran a řadu dalších novinek

 

Širokou škálu nábytkových hran bude na říjnovém veletrhu WOOD-TEC prezentovat  HRANIPEX a.s.  V rámci EXPRES kolekce představí cca  1 100 ABS dekorů. „V letošním roce jsme uvedli na trh již více než 150 novinek, vyvzorovaných k etablovaným dodavatelům LDTD včetně Kronospan, Egger, Senosan, Kaindl a dalším. Pro technologie olepování LASER TECH a airTec nabízíme PP hrany a na kolekci ABS hran nanášíme tzv. funkční vrstvu,“ uvedla Zuzana Svobodová, marketing manager firmy.

V expozici nebude chybět též velká nabídka  lepidel - tavná, tavná PUR, disperzní, montážní a konstrukční, doplněná o řadu specializovaných čističů. „Ruku v ruce s nabídkou širokého sortimentu máme vysokou úroveň služeb, 24h servis a poradenství s individuálním přístupem k zákazníkovi. Nemůžeme také opomenout  změnu loga,  a s tím spojený rebranding celé společnosti, na kterém v letošním roce intenzivně pracujeme. Inovací prošly i naše webové stránky, které jsou přizpůsobeny potřebám zákazníků tak, aby byly uživatelsky maximálně příjemné,“ upozornila Svobodová.

Společnost HRANIPEX vznikla v roce 1993 a za svou historii se stala významným evropským výrobcem a distributorem nábytkových hran. Portfolio produktů zahrnuje kromě široké kolekce hran také škálu lepidel a čističů předních výrobců i vlastní značky. Dále pak HRANIPEX nabízí elektronická rozstřikovací  zařízení, jež jsou efektivními pomocníky při olepování nábytkových dílců. Individuální přístup a odborné poradenství se vztahují na celou šíři sortimentu.  Kromě českého trhu působí HRANIPEX prostřednictvím svých dceřinných společností v Maďarsku, Německu, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Slovensku, na Ukrajině, ve Velké Británii a díky rozsáhlé síti obchodních zastoupení i v dalších zemích Evropy. Špičkový servis, kvalitní produkt, rychlost, spolehlivost a profesionalita - to jsou hlavní atributy, díky nimž má společnost Hranipex spokojené klienty napříč celou Evropou, potažmo po celém světě.

„Veletrh WOOD-TEC  vnímáme jako další příležitost, kde můžeme výše uvedené výrobky a komplexní služby prezentovat cílové skupině od „hobby truhláře“ až po průmyslové výrobní organizace. V souvislosti s dlouhotrvající ekonomickou krizí v současné době pracujeme s nižším profitem, ale nabízíme dlouhodobě stabilní kvalitu  a neustále rozšiřujeme nabídku a služby, což nám přináší nárůst v objemu měrných jednotek,“ dodala Svobodová.

Datum: 23.9.2013 9:12:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště