Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

HABILIS TOOLS ukáže nejen průřez sortimentem nástrojů na dřevo, ale také pár žhavých novinek

 

Na veletrhu WOOD-Tec 2017 na společném stánku s webovým portálem pro truhláře Stolaři-Truhláři.cz se bude prezentovat specialista na dřevoobráběcí nástroje Habilis Tools.

„Zabýváme se prodejem nástrojů na dřevoobrábění. V našem sortimentu naleznete kompletní škálu obráběcích nástrojů a příslušenství pro dřevozpracující průmysl.“ říká p. Bareš.

Habilis Tools (v obecně známé zkratce HT) je dnes registrovanou ochrannou známkou, spojenou s pevným místem na tuzemském trhu v dřevoobráběcím průmyslu. Dá se říci, že hlavním oborem činnosti je prodej standardních i zakázkových nástrojů, především pro osazení CNC strojů. Z nabídky lze vybrat diamantové, žiletkové a pájené nástroje, hoblovací nože, pilové kotouče a vše, co s nimi souvisí.

Mezi zákazníky HT patří ale nejen velké truhlářské či nábytkářské výroby, ale také menší podnikatelé – truhláři, restaurátoři či řezbáři. Pro tyto účely v sortimentu najdete velký výběr ručních nástrojů, nářadí a truhlářských přípravků.

Společnost má prezentační prostor – SHOW-ROOM spojený s kamennou prodejnou, a to na Praze-Západ. Provozuje také e-shop www.truhlarske-nastroje.cz, kde jak už je v dnešní době standardem, nakupujete pohodlně od počítače doma, v kanceláři či dílně.

„Neustále sledujeme nejnovější trendy a vyvíjíme nové zajímavé a kvalitní produkty, které Vám usnadní práci se dřevem a ušetří čas i peníze.

Na letošní veletrh WOOD-Tec 2017 jsme pro návštěvníky připravili několik nových produktů, především ze sekce truhlářských přípravků a vybavení dílen, kde se můžete těšit na nové druhy svrtávacích přípravků a šablon od značky Kreg, dále produkty UJK Technology, Woodpeckers nebo zbrusu nová lepidla Titebond.“

Za společnost Tým Habilis Tools se na setkání s Vámi těší
Ondřej Bareš
HABILIS, spol. s r.o. – Habilis Tools


Datum: 13.9.2017 16:25:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště