Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
---

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Freewood představí novinky i nejvíce žádané stroje

 

Českou premiéru bude mít na veletrhu WOOD-TEC v Brně horkovzdušná sušárna řeziva BIGonDRY s integrovaným přímým plynovým vytápěním, kterou ve své expozici představí společnost Freewood s.r.o. Jde o zařízení, jež v zahraničí pracuje již u mnoha firem, ale v tuzemsku je novinkou. Předností jsou nízké náklady - 3 Kč na 1 ks palety EUR 800 x 1200,  65 Kč na 1 m3 řeziva. To jsou průměrné náklady tepelného ošetření ISPM 15 (při ceně 15,- Kč / m3 plynu) v této sušárně. Integrované přímé plynové vytápění zaručuje 200 procentní bezpečnost proti zahoření dřeva a nevyžaduje další investice do kotle, zásobníku horké vody a budovy kotelny.

Další prezentovanou novinkou bude pro české zákazníky vysokoteplotní komora pro tepelné ošetření řeziva při teplotách 180 až 230°C. „Česká obchodní společnost Freewood s.r.o. vystavuje na veletrhu WOOD- TEC poprvé. I když nás už zná mnoho obchodních partnerů po celé České i Slovenské republice, rádi bychom se zde představili novým zákazníkům jako firma, která je schopná navrhnout a dodat kompletní výrobní linku včetně atypických řešení na míru,“  uvedl Zdeněk Kramoliš, jednatel společnosti Freewood . Do Brna společnost přiveze výběr strojů, které jsou u zákazníků aktuálně nejvíce poptávané, protože nabízí rychlou návratnost investice. Souborem vystavených strojů chce oslovit menší a střední firmy, které hledají možnost investice do strojů, které šetří mzdové náklady, materiál, jsou přesné a nenáročné na obsluhu, v případě vysokoteplotní komory také nové možnosti zhodnocení řeziva.

Freewood s.r.o. je česká obchodní společnost, která vznikla na počátku roku 2009, tedy v době krize, a od té doby stále roste.  V České republice a na Slovensku zastupuje několik výrobců dřevoobráběcích strojů, výrobce zařízení pro kompletní tepelné ošetření dřeva a výrobce balících strojů. Zajišťuje dodávky a instalace strojů, záruční i pozáruční servis a dodávky náhradních dílů. Většinu zákazníků tvoří zpracovatelé masivního dřeva, od pilnic a výrobců palet, přes dodavatele krovů a dřevostaveb až po výrobce nábytku. „WOOD-TEC vnímáme jako hlavní výstavní akci pro české, ale i slovenské zákazníky. Veletrh je pro nás jedním z mnoha způsobů komunikace se zákazníky a hlavním cílem je rozšířit povědomí o společnosti Freewood s.r.o. mezi další potenciální klienty,“ dodal Kramoliš.

Datum: 16.9.2013 11:05:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště