Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.- 23.10.2020 CANCELED

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

FOR-decor uvádí na trh strukturované dýhované desky

 

Společnost FOR-decor s.r.o. bude ve své expozici na veletrhu WOOD-TEC prezentovat výrobu strukturovaných dýhovaných desek. Představí dýhování plošných i tvarových dílců a ukáže možnosti lepení i jiných materiálů jako jsou například korek, kovolaminát, guma, koženka apod.

Novinkou, kterou firma uvádí na trh, jsou právě strukturované dýhované desky, určené pro nábytkářskou a dřevařskou výrobu. Jedná se o plošný materiál, který má na ploše vytvořenou strukturu, přičemž zákazník si může vybrat z jedenácti druhů dřevin a pěti různých struktur. Desky jsou vyráběny v rozměru 2500x1250 mm a tloušťce 6, 12, 18 mm. Na požádání je také možné zhotovit strukturu oboustranně. 

„Veletrhu WOOD-TEC se účastníme z důvodu jeho zásadního významu při podnikání v našem oboru, na výstavišti můžeme prezentovat naše produkty a výrobní program jak firmám, tak veřejnosti. Vzhledem k výrobě specifického materiálu je pro nás prvořadé oslovit architekty, designéry a návrháře interiérů,“ uvedl Petr Matoušek, jednatel FOR-decor s.r.o.

Datum: 15.7.2015 9:59:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště