Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

FELDER Group: nové CNC stroje zvyšují produktivitu a šetří lidskou sílu

 

Rakouský výrobce dřevoobráběcích strojů FELDER představí nové CNC technologie s vyšší výkonností i snadnější obsluhou, o které je stále větší zájem.

Expozice společnosti FELDER Group CZ bude nabitá novinkami, které zvyšují produktivitu a přinášejí i úsporu lidské síly. Návštěvníci si prohlédnou nové pětiosé CNC dřevoobráběcí centrum H350, nestingové CNC obráběcí centrum H08, nový typ velkoplošné dělící pily a nové typy velkých olepovaček tempora 60.12 a 60.06. “Společným jmenovatelem těchto novinek je jejich vyšší výkonnost a snadnější obsluha. Jednoznačným hitem v naší expozici standardních dřevoobráběcích strojů pak bude opakovaně patentovaný spirálový hoblovací hřídel s břitovými destičkami. Přináší podstatné snížení hlučnosti při hoblování, snižuje potřebu příkonu stroje, podstatně zvyšuje kvalitu opracování a snižuje objem odhoblovaného materiálu,” popisuje přednosti novinek jednatel společnosti FELDER GROUP CZ Tomáš Vystyd. Jak dodává, prodeje CNC technologií, které zvyšují produktivitu, výnosnost a přinášejí úsporu lidské síly, dnes významně rostou. “Na druhou stranu si samozřejmě nelze samozřejmě myslet, že CNC je samospásná cesta. Drobní truhláři z trhu nezmizí, budou však jistě používat kvalitnější, přesnější a výkonnější stroje. Mnozí šikovní se pak posunou do kategorie CNC,” míní Tomáš Vystyd.

Rakouský rodinný podnik FELDER má delší než šedesátiletou historii a dnes nabízí kompletní sortiment dřevoobráběcích strojů pro řemeslnou, živnostenskou i průmyslovou výrobu pod značkami Felder, Format-4 a Hammer. Na brněnském veletrhu WOOD-TEC se prezentuje pravidelně již od roku 1992. “Za tuto poměrně dlouhou dobu jsme samozřejmě zaznamenali výkyvy v návštěvnosti i v objemu dosaženého obratu. Minulý ročník WOOD-TECu jsme hodnotili pozitivně a dosavadní výsledky letošního roku a zpětné reakce od našich zákazníků i prodejců nasvědčují, že i letošní ročník bude úspěšný,” říká Tomáš Vystyd a přibližuje také cíle letošní účasti: “Tak jako v minulých letech je díky našemu širokému rozsahu nabídky naším záměrem oslovit co nejširší odbornou veřejnost počínaje drobnými živnostníky přes provozovatele standardních truhlářských dílen až po průmyslové provozy. Chceme všem ukázat, že jsme jedničkou na trhu a že máme všem co nabídnout.”

 

Datum: 20.9.2017 10:16:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště