Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
29.10. - 1.11. 2019

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

ELBH-CZ: stabilní partner nejen v oblasti odsávání dřevního odpadu

 

„Jsme firma, kterou všichni potřebují, ale když kupují stroje, tak to někdy ještě netuší. Odsávání je pro mnoho dřevařských firem zásadní věc a musí být v perfektním stavu, protože významně ovlivňuje kvalitu výrobků,“ říká Jaroslav Studenský, obchodní zástupce ELBH-CZ ze Vsetína na stánku v pavilonu V.


Firma ELBH byla založena v roce 1991 rakouskou společností LBH GmbH a českým partnerem. Působí na území celé České republiky, v zahraničí také v Rakousku, Polsku a na Slovensku. Zaměřuje se na zařízení pro dřevaře v několika oblastech, které také prezentuje na brněnském veletrhu WOOD-TEC. Jedná se zejména o průmyslové odsávání dřevního odpadu, vznikajícího při obrábění dřeva v průmyslových provozech, filtraci odsávaného dřevního odpadu, výrobu briket ve spolupráci s partnerskou firmou, spalování dřevního paliva či skladování pilin (automatické kotle na dřevní palivo, zásobníky aj.). Další oblastí zájmu jsou lakovny, kdy je z pracovišť nutné odvádět odpadní látky, vznikající při povrchové úpravě výrobků, zajistit proudění vzduchu, odpovídajícího hygienickým normám, a v neposlední řadě snížit možnost zaprášení již nastříkaných dílů.

„V Brně představujeme celý náš výrobní program. Vystavujeme tu zejména z toho důvodu, aby lidé věděli, že fungujeme, že firma běží, že se nic nezměnilo a že naši zákazníci mají záruky kvality, servisu a obsluhy. Počet výrobních podniků, které působí na českém trhu v našem oboru, je poměrně stabilní a nevzniká mnoho nových firem, nicméně vracejí se k nám staří zákazníci, kteří inovují a rozšiřují svoji výrobu,“ dodává Jaroslav Studenský. Také říká, že firma vychází z rakouských zkušeností a dbá především na stabilitu, ať už z hlediska kvality, objemu zakázek či velikosti pracovního týmu, který tvoří kolem padesáti kmenových zaměstnanců a zhruba dvacítka lidí ve třech montážních skupinách.

Datum: 2.11.2017 17:30:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště