Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Egger představí novinky, které mění trendy v interierovém designu a posouvají je o třídu výš

 

EGGER, přední mezinárodní výrobce desek na bázi dřeva, představí na veletrhu WOOD-TEC celou škálu produktů ze svého portfolia. Ruku v ruce se sloganem „Více ze dřeva“ nabízí EGGER kromě samotného řeziva i komplexní sortiment desek (dřevotřískové, OSB a MDF). Vedle produktů určených pro nábytkářský průmysl, interiérové vybavení a dřevěné konstrukce je EGGER  také výrobcem plovoucích podlah. „Veletrh WOOD-TEC je pro nás jediným veletrhem v oboru v České republice, kde tradičně představujeme naše produkty odborné veřejnosti,“ uvedla marketingová manažerka firmy Egger CZ s.r.o., Marcela Prokešová.

Vedle novinek z oblasti produktů bude firma na veletrhu prezentovat novou verzi průvodce designem - ZOOM® DESIGN GUIDE, ve kterém zájemci na 180 stranách najdou nejnovější trendy v nábytkářském a interiérovém designu, ukázky možného použití dekorů v různých interiérových situacích, brožuru s informacemi o dostupnosti produktů a doporučenými dekorovými kombinacemi i DVD se zkušební verzí programu VDS PROFI pro vizualizaci vašich nápadů.  Průvodce designem - ZOOM® DESIGN GUIDE  se věnuje nejen dekorům skladového programu, ale také rozšířenému programu ZOOM® Plus+.  Rychlá dostupnost všech 150 dekorů je zajištěna ze skladu v produktovém spektru: EURODEKOR® 18 mm (paletové dodávky), plastové hrany ABS (formáty: 22 x 0,4 mm; 23 x 0,8 mm; 42 x 0,8 mm; 23 x 2 mm; 31 x 2 mm; 42 x 2 mm) a lamináty ve formátu 2 800 x 1 310 x 0,8 mm (od 1 ks).

EGGER je rodinná firma, která byla založena v roce 1961 v rakouském Tyrolsku a řadí se mezi nejdůležitější dřevozpracující výrobce v Evropě a přestože zaměstnává více než 7.100 lidí je stále rodinnou firmou. Společnost v minulosti nepřetržitě rostla, objevovala nové trhy a stále proniká do nových oblastí podnikání. I když skupinu EGGER tvoří 17 závodů v sedmi různých zemích, stále zůstává výchozím bodem závod St. Johann v Tyrolsku. Firma má vlastní obchodní zastoupení ve všech důležitých průmyslových zemích světa.

Datum: 20.9.2013 10:59:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště