Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

BG Technik CS, a.s.

 

Firma BG Technik CS, a.s. jako distributor značky ALTENDORF v České republice představí na letošním veletrhu WOOD-TEC kromě svého tradičního sortimentu truhlářských strojů zcela novou koncepci formátovacích pil ALTENDORF F45. Tento německý výrobce s více než 105 letou tradicí výroby připravil opět zásadně nové technické řešení svých formátovacích pil.

Zcela nová řada formátovacích pil F45 která bezesporu náleží k tomu nejlepšímu, co nabízí světový trh, se představí zcela nově. Na několika strojích různých verzí zákazník uvidí rozsáhlou škálu variant, jež usnadní řezání nepřeberného množství a druhů materiálů. K vidění bude inovativní systém zavěšení pilového agregátu, který opět posunuje hranici spolehlivosti a přesnosti o kus dál. Nová konstrukce podstavce stroje umožní obsluze přistoupit k formátovací pile a nezranit se o jakékoli výstupky a ostré hrany. Pro firmu ALTENDORF je samozřejmostí velmi praktický box na umístění šesti sad pilových kotoučů o průměru až 550 mm a to vždy s příslušným předřezovým kotoučem a klínem.

Další zásadní novinkou je kromě osvědčených ovládacích panelů zcela nový systém EVO DRIVE, který kombinuje dotykový display s běžnou klávesnicí. Samozřejmostí je rozšíření možností programování v českém jazyce.

Dalším příjemným a praktickým novým prvkem je podávací sklopný váleček sloužící k přesnějšímu navádění materiálu.

Naprosto zásadních inovací jsou u nové pily ALTENDORF F45 desítky. Některé jsou na první pohled viditelné a ostatní ne, všechny ale mají jedno společné, jako celek jsou výrazem maximální preciznosti a spolehlivosti. Přijďte se přesvědčit na stánek BG Technik.

Datum: 21.8.2015 12:29:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště