Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.- 23.10.2020 CANCELED

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

AGGLU představí stroj na oplášťování profilů a množství průmyslových lepidel

 

Široký sortiment průmyslových lepidel bude prezentovat na letošním veletrhu WOOD-TEC  slovenská firma AGGLU SK, s.r.o. „Chceme ukázat, co vše umíme našimi lepidly zalepit a hlavně představit produkty, které se používají v nábytkářském a dřevozpracujícím průmyslu, uvedla Mgr. Jana Földváryová, Marketing Coordinator.

AGGLU SK nabízí nejširší sortiment průmyslových lepidel na slovenském, českém a maďarském trhu. Do její distribuce patří známé značky Unicol, Neoflex, Leuenberger, Franklin a Menichetti. Jako jedna z mála společností se specializuje nejen na prodej průmyslových lepidel, ale zároveň zákazníkům poskytuje servis a poradenství. „Na veletrhu v Brně nejsme žádným nováčkem. Chceme se dostat do povědomí lidí a představit naši společnost, která postupně rozšiřuje svoje produktové portfolio i svůj tým. Cílem je komplexní prezentace firmy pomocí vzorků, které si budou moci zákazníci prohlédnout. Firma chce ukázat, co všechno dokáže svými lepidly zalepit a samozřejmě i získat zákazníky nové,“ konstatovala  Földváryová.

AGGLU Technology s.r.o., dceřiná firma AGGLU SK, byla založena před rokem a na WOOD-TECu vystavuje poprvé. Ve společné expozici představí stroj na oplášťování profilů a předvede názorné ukázky lepení.  AGGLU Technology se zabývá aplikací průmyslových lepidel a kvalitních lepených spojů. „Naším cílem je pomoci zákazníkovi učinit správné rozhodnutí, aby byl jeho výrobní proces co nejefektivnější a konečný lepený produkt spolehlivý a kvalitní. Vytváříme optimální řešení každému zákazníkovi na míru a optimalizujeme technologické vybavení v závislosti na typu výroby,“ dodala. Firma provádí testy lepidel, zabezpečuje servis a instalaci technologií, poradenství při nastavování strojů pro různé typy výrobních cyklů, dodává náhradní díly i údržbové sety pro technologie WPR, PREO a pod.

Datum: 15.7.2015 9:59:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště