Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOODTEC
21.-23.10. 2020

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

Přípravy veletrhu WOODTEC 2020 probíhají standardně

 

S přihlédnutím k současné situaci společnost Veletrhy Brno předpokládá, že akce v druhé polovině roku 2020 budou probíhat ve standardních termínech a v odpovídajícím rozsahu a kvalitě, na kterou jsou naši návštěvníci i vystavovatelé dlouhodobě zvyklí.

WOOD-TEC 2017

Veletrhy Brno požadují po Vládě České republiky, aby bylo možné konání veletrhů od stejného termínu, od kterého budou otevřena nákupní centra. Režim provozu výstaviště a nákupního centra je podobný, výstaviště disponují dostatečnými možnostmi k zabezpečení požadovaných hygienických opatření. Veletrhy Brno dále usilují o to, aby byla obnovena možnost přeshraničního cestování v rámci schengenského prostoru, což je další podmínkou obnovení veletržní činnosti.

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský veletrh WOODTEC proběhne na brněnském výstavišti od 21. do 23. října 2020 v halách A a V a na přilehlých venkovních plochách. Veletrh získal podporu většiny firem ze Svazu výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, přičemž většina členů předpokládá účast nejméně v rozsahu posledního ročníku. Do konce června platí pro vystavovatele výhodnější podmínky pronájmu výstavní plochy. První vystavovatelé jsou už na veletrh přihlášeni.

Letošní ročník navazuje na koncepci z roku 2017, doplněnou o nové prvky tak, aby oslovila návštěvníky ze všech oblastí zpracování dřeva a nábytkářské výroby, a to jak velké a střední firmy, tak živnostníky.

WOODTEC se připravuje ve spolupráci se Svazem výrobců a dovozců dřevozpracujících strojů a zařízení, Svazem výrobců dřevozpracujících strojů a zařízení, Společenstvem dřevozpracujících podniků v ČR, Asociací českých nábytkářů, Klastrem českých nábytkářů. Veletrh WOODTEC je zaštítěn evropským sdružením výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS.

 

Datum: 5.5.2020 8:48:00

Mohlo by vás zajímat

Facebook

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště